Klasyczne filmy dla młodzieży – każdy powinien je zobaczyć 

Wiele klasycznych, ponadczasowych filmów dla nastolatków opisuje uniwersalne problem, z którymi się mierzą. Dojrzewanie, pierwsze miłości, kompleks oraz trudności szkolne to tylko ułamek najpopularniejszych tematów wśród młodzieży.

Rodzaje trądziku, zmieniające się ciało i trudności w kontaktach z rodzicami  można zaobserwować w wielu  produkcjach.

17 Again to hit, który od wielu lat jest bardzo chętnie oglądany zarówno przez dorastających chłopców, jak i dziewczyny. Doskonała obsada aktorska i sympatyczny  scenariusz sprawia, że historia starzeje się bardzo dobrze.

Lekko przewidywalny, lecz nadal wciągający film o tytule Cała ona  zyskał wielu fanów na całym świecie. Mimo że nie spodobał się krytykom, wśród nastolatków nadal cieszy się ogromną popularnością. 

Najlepsze propozycje na babski wieczór

Cera wrażliwa, pierwszy chłopak i dylematy modowe. Trudności związane z okresem dojrzewania obejmują wszystkich po równo. Decyzje, które trzeba podjąć w tym czasie, wydają się niesamowicie istotne.  Każda relacja jest przeżywana bardzo silnie.

Podobne dylematy mają bohaterki wielu filmów dla młodzieży. Na dziewczyński wieczór doskonale sprawdzi się melodramat Charlie. Opowiada on o licznych przeżyciach wyobcowanego i nieśmiałego nastolatka. Z pewnością każda dorastająca dziewczyna wzruszy się na nim do łez. 

Bardzo ciekawym tytułem jest unowocześniona ekranizacja powieści Emma. Jej Akcja dzieje się w amerykańskich latach 90., popularna i zamożna licealistka zaprzyjaźnia się z nową uczennicą. W tym filmie pojawił się także wątek metamorfozy oraz miłości. Choć Słodkie zmartwienia  są filmem sprzed ponad 20 lat, pewne kwestie się nie zmieniają.

Nowszą pozycją opowiadającą o dziewczęcych problemach w czasach licealnych jest film Łatwa  dziewczyna. 

Filmy do oglądania na randkach 

Randki nastolatków mogą przebiegać w bardzo różny sposób. Część woli pójść na spacer, inni na kawę a jeszcze inni chętnie zostaną w domu, oglądając film.

Doskonałym wyborem na romantyczny wieczór Będą wszelkiego rodzaju komedie. Sprawdź i się pozycja z końca lat 90.  Gwiazdowska obsada i scenariusz pełen humoru, oparty na szekspirowskim Poskromieniu złośnicy. 

Znając gust partnera, można sięgnąć po film sensacyjny.  Wielu chłopaków w tym wieku preferuje tytuły pełne emocji, pościgów i strzelania. 

Męskie spotkanie – jaki film chętnie obejrzą Twoi koledzy? 

Szukając odpowiedniej pozycji na męskie spotkanie, Można sięgnąć po praktycznie każdy gatunek. Doskonale sprawdzą się zarówno komedie, jak i filmy akcji oraz dramaty. W zależności od gustu grupy znajomych dostępne są zarówno proste i lekkie pozycję, jak i skłaniające do myślenia filmy.

Propozycje na męski wieczór nie muszą opowiadać wyłącznie o mężczyznach. Niemniej jednak wielu chłopców chętnie odpali zabawną, pełną niezrozumiałych żartów amerykańską komedię lub film pokazujący prawdziwą męską przyjaźń. 

Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy szukając propozycji dla siebie,  wybiera historie, z którymi się identyfikuje. 

Wolny wieczór w pojedynkę – co włączyć, gdy nie wiesz, co obejrzeć?  

Szukając inspiracji na wolny wieczór, można wybierać spośród pełnej palety tytułów. W zależności od nastroju doskonale sprawdzi się zarówno lekka komedia, jak i melodramat skłaniający do wzruszeń.

Szykując samotny wieczór filmowy, warto pamiętać o wyłączeniu telefonu, na szykowaniu atrakcyjnych przekąsek oraz napojów. 

Wbrew pozorom takie spędzanie czasu w pojedynkę pozwala najlepiej kontemplować filmy.  To doskonały sposób na odpoczęcie od oraz pełne skupienie na fabule, oraz grze aktorskiej. Podobnie atrakcyjny jest czytanie książek oraz granie w gry, wszystkie sposoby spędzania wolnego czasu muszą być dopasowane do gustu. 

Archiwum: marzec 2024