To dobry moment, aby zacząć korzystać z programowej i filmowej oferty platformy Player! Nowości listopada 2023 w serwisie streamingowym na pewno zatrzymają w domach wielu miłośników filmów i seriali. Przyznajemy, że jest na co czekać!

Premierowe filmy na Player – nowości w listopadzie 2023

Co ciekawego w kategorii filmów planuje dla swoich widzów Player? Nowości listopada 2023 z potwierdzonymi datami premier to kilka filmów pełnometrażowych. Nie zabraknie zarówno polskich, jak i zagranicznych produkcji. Platforma z pewnością doda do tej listy kolejne propozycje, ale będzie to miało miejsce w późniejszym terminie. Oto co wiemy już teraz!

„Rambo: Pierwsza krew” – premiera: 3 listopada 2023

Listopad 2023 to maraton filmów z Sylvestrem Stallone’em. „Rambo: Pierwsza krew” to film akcji z 1982 roku, który opowiada historię Johna Rambo, weterana wojny w Wietnamie, który próbuje dostosować się do życia w cywilu. Kiedy Rambo przybywa do małego miasteczka, zostaje aresztowany za drobne wykroczenie.

Po aresztowaniu Rambo doświadcza brutalnego traktowania przez miejscową policję, co prowadzi do powrotu traumatycznych wspomnień z wojny. Rambo ucieka z więzienia. Rozpoczyna się pościg w lesie, podczas którego główny bohater używa swoich umiejętności przetrwania, aby unikać schwytania. Konflikt między Rambo a lokalną policją eskaluje, prowadząc do zaciętych starć i rozlewu krwi. Film ukazuje trudności, z jakimi borykają się weterani wojenni po powrocie do cywilnego życia oraz kwestie brutalności i niewłaściwego postępowania ze strony władz.

„Rambo II”  – premiera: 3 listopada 2023

„Rambo II” z 1985 roku to kontynuacja przygód Johna Rambo, weterana wojny w Wietnamie, w której ponownie główną rolę gra Sylvester Stallone. Siedzący w więzieniu za wydarzenia z pierwszej części Rambo dostaje propozycję uwolnienia w zamian za udział w tajnej misji w Wietnamie. Ma za zadanie potwierdzić istnienie jeńców wojennych, którzy nie zostali uwolnieni po zakończeniu wojny. 

Po dotarciu na miejsce Rambo odkrywa, że został zdradzony przez własnych przełożonych. Pomimo tego, używając swoich umiejętności przetrwania, stara się uratować jeńców i wrócić do domu, jednocześnie walcząc z wrogami i przeciwnościami losu. Film koncentruje się na akcji, zemście i krytyce postępowania rządu USA wobec weteranów i jeńców wojennych.

„Rambo III” – premiera: premiera: 3 listopada 2023

W trzeciej części przygód Johna Rambo rusza na misję ratunkową, aby ocalić swojego przyjaciela i mentora, pułkownika Trautmana, który został schwytany przez wojska radzieckie w Afganistanie. 

Współpracując z afgańskimi bojownikami mudżahedinami, Rambo przemierza trudny teren, aby stawić czoła radzieckim siłom i uwolnić swojego przyjaciela. Film skupia się na brawurowych scenach akcji, pościgach i bitwach, ukazując determinację Rambo i jego niezłomną walkę w obronie sprawiedliwości.

„Zakopani” – premiera: 3 listopada 2023

Film opowiada o parze – Matt i Naomi – która podczas podróży przez zimowy krajobraz Norwegii zostaje uwięziona w samochodzie z powodu potężnej zamieci śnieżnej. Zmagając się z malejącymi zapasami żywności, niską temperaturą i rosnącym napięciem, muszą znaleźć sposób, aby przetrwać w ekstremalnych warunkach i nie stracić nadziei na ratunek. Film skupia się na testowaniu wytrzymałości człowieka, trudach relacji oraz determinacji w walce o życie.

„Uzdrowienie” – premiera: 3 listopada 2023

W mrożącym krew w żyłach thrillerze amerykański detektyw udaje się do Ukrainy w celu zbadania tajemniczego zniknięcia swojego byłego mentora. Gdy w mieście zaczynają dziać się dziwne zjawiska, a atmosferę zagęszcza samobójstwo znanego ukraińskiego profesora, detektyw wraz z córką zaginionego próbuje rozwikłać zagadkowe okoliczności śmierci. 

W trakcie śledztwa odkrywają złowieszczy spisek związany ze starożytnym kultem, który ma zamiar zrealizować swoje mroczne plany. Z każdym dniem niebezpieczeństwo rośnie, a śledczy muszą stawić czoła wyznawcom kultu, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Daniel Olbrychski i Andrzej Zieliński.

„Młodość w North Hollywood” – premiera: 3 listopada 2023

To film z 2021 roku, który opowiada historię młodego chłopaka o imieniu Michael, aspirującego do bycia profesjonalnym deskorolkarzem. Michael boryka się z oczekiwaniami swojego ojca, który chciałby, aby syn poszedł w ślady rodziny i został budowlańcem. Obraz skupia się na wyzwaniach dorastania, relacjach między ojcem a synem oraz konflikcie między marzeniami a rzeczywistością. W filmie występują: Ryder McLaughlin, Vince Vaughn i Miranda Cosgrove.

„Blitz” – premiera: 3 listopada 2023

Jason Statham wciela się w postać detektywa Branta. Film opowiada historię seryjnego zabójcy, który bierze na celownik londyńskich policjantów. Zabójca, znany jako „Blitz”, jest bezwzględny i prowokuje policję swoimi brutalnymi działaniami. Brant, znany z niekonwencjonalnych metod pracy i bezkompromisowego charakteru, wraz z partnerem, sierżantem Porterem Nashem, podejmuje się zadania złapania mordercy. 

Film jest dobrze ocenianym przez krytyków thrillerem policyjnym, w którym pościgi, konfrontacje i bijatyki są na porządku dziennym. Główny bohater stawia czoła zarówno przestępczości ulicznej, jak i demonom swojej przeszłości.

„Barbie” – premiera: 3 listopada 2023

Największy hit kinowy 2023 roku pierwszy raz dostępny na platformie streamingowej! W idyllicznym Barbieland, gdzie mieszkańcami są lalki Barbie – pewne siebie, odnoszące sukces kobiety – życie jest uporządkowane i szczęśliwe. Keny, mimo że są częścią tego świata, są postrzegane głównie jako dodatek do Barbie, spędzając większość czasu na plażowaniu. 

Pewnego dnia główna bohaterka, Barbie, zaczyna doświadczać kryzysu egzystencjalnego. Jej wewnętrzne rozterki są odzwierciedleniem problemów jej posiadaczki w rzeczywistym świecie. Aby odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, Barbie wraz z Kenem, w którego postać wciela się Ryan Gosling, decydują się na ryzykowną podróż do realnego świata.

Nowe programy Playera. Nowości listopada 2023 promowane na player.pl

Jakie niespodzianki przygotował dla swoich widzów Player? Nowości (listopad 2023) obejmują nie tylko filmy, ale również programy dokumentalne. 

„Ellen DeGeneres ratuje goryle” – premiera: 10 listopada 2023

Ellen DeGeneres, popularna prezenterka telewizyjna, angażuje się w różne działania charytatywne i społeczne, w tym w ochronę przyrody. W Rwandzie jej zaangażowanie koncentruje się głównie na ochronie goryli górskich, które są gatunkiem zagrożonym.

Na 60. urodziny Ellen, jej żona, Portia de Rossi, podarowała jej prezent w postaci fundacji „The Ellen DeGeneres Wildlife Fund”. Jednym z pierwszych projektów fundacji było stworzenie kampusu dla ratowania goryli górskich w Rwandzie. Program pokazuje, jak Ellen DeGeneres wspiera finansowo i promuje działania na rzecz ochrony goryli górskich oraz badań naukowych związanych z tym zagrożonym gatunkiem. Kamery towarzyszyły kobietom w ich podróży do Rwandy i w wyzwaniach, jakim musiały sprostać (m.in. erupcji wulkanu, pandemii i trzęsieniu ziemi).

„Apokaliptyczna matka: proces dzieciobójczyni” – premiera: 12 listopada 2023

Program przedstawia historię aresztowania i procesu Lori Vallow Daybell, czyli kobiety, która zyskała szeroką uwagę mediów w związku z zaginięciem i późniejszym odkryciem ciał jej dzieci: Tylee Ryan i J.J. Vallow w 2020 roku. Sprawa zyskała dużą uwagę w mediach, ponieważ miała wiele skomplikowanych i zaskakujących zwrotów akcji, w tym tajemnicze śmierci, ekstremistyczne wierzenia religijne i powiązania z kultem.

Nowe propozycje platformy Player. Nowości, listopad 2023 – podsumowanie

Wraz z nadejściem listopada 2023 roku, platforma Player prezentuje wyjątkową gamę premierowych filmów i seriali, których nie można przegapić. Wachlarz propozycji jest szeroki: od animacji dla najmłodszych po pełne napięcia dreszczowce, oferując coś dla każdego miłośnika kina. Dla tych, którzy pragną zgłębić tajniki najnowszych dodatków do biblioteki platformy, warto zagłębić się w powyższą listę listopadowych premier. Znajdziesz tu zarówno nowości jak i klasyczne tytuły, które zadowolą różnorodne gusta filmowe. Nie zwlekaj, odkrywaj teraz świat rozrywki z Player!

Archiwum: styczeń 2024