1. „Beethoven”

„Beethoven” to znakomity film familijny, który powstał w latach 90. Opowiada on o przygodach dzielnego i charyzmatycznego bernardyna. Beethoven jako szczeniak trafił do rodziny, która od razu pokochała go całym sercem i otoczyła opieką. Jako dorosłego psa, Beethovena czeka wiele przygód i wyzwań, które przyczyniają się do zacieśniania więzi rodzinnych.

2. „Był sobie pies”

Ekranizacja książki „Był sobie pies” to niezwykle emocjonalny i wzruszający film. Głównym bohaterem tej opowieści jest uroczy psiak Bailey, który odkrywa sens swojego pieskiego życia, gdy umiera, a następnie odradza się jako szczeniak. „Był sobie pies” skłania do myślenia, pokazuje również, jak ważna jest miłość oraz podkreśla, że każdy z nas urodził się po coś – aby wypełnić przypisaną mu misję.

3. „Lassie, wróć!”

„Lassie, wróć!” to obowiązkowa pozycja, jeśli chodzi o kino familijne. Historia suczki Lassie poruszy zarówno właścicieli czworonogów, jak i osoby, które nie mają psich towarzyszy. To opowieść o najwierniejszym psie na świecie, dla którego bycie z bliskimi jest najważniejsze. Lassie wykazuje się niezwykłym sprytem i mądrością – sama przemierza cały kraj, aby odnaleźć swoich właścicieli!

4. „Mój przyjaciel Skip”

Film „Mój przyjaciel Skip” opowiada o losach 9-letniego samotnego chłopca, którego życie całkowicie się zmienia, gdy dostaje szczeniaka. Czworonożny przyjaciel staje się najlepszym kompanem chłopca. Razem spędzają każdą chwilę. Dzięki Skipowi chłopiec otwiera się na nowe przyjaźnie i staje się całkowicie innym człowiekiem. „Mój przyjaciel Skip” to opowieść o tym, jak duże znaczenie w życiu ludzi mają zwierzęta.

INEA  telewizja, na którą warto postawić

Uwielbiasz oglądać filmy? Z niecierpliwością czekasz, aby obejrzeć zarówno kultowe, jak i najnowsze produkcje? Postaw na telewizję HIWAY w ramach oferty INEATelewizja może być dopasowana do Ciebie pod każdym względem. Decydując się na ofertę INEA, możesz wybierać paczki tematyczne kanałów, które Cię najbardziej interesują. A jeśli Ci się znudzą, możesz je wymienić na inne, bez żadnych problemów i zobowiązań.

INEA telewizjato nowe możliwości, bezprzewodowy dekoder i najwyższa jakość. Oglądaj produkcje w jakości 4K i korzystaj z bogatej biblioteki VOD. Światłowodowa telewizja HIWAY to elastyczna usługa, która będzie idealna dla każdego miłośnika kina. Możesz cieszyć się rodzinnymi seansami lub oglądać swoje ulubione seriale i filmy na osobności. Dzięki opcji Multiroom można oglądać różne kanały na aż 5 urządzeniach jednocześnie.

Archiwum: luty 2024