Raquel (Clara Galle) to z pozoru nieśmiała nastolatka. Skrywa ona jednak pewną tajemnicę – jest zakochana w swym przystojnym i bogatym sąsiedzie Aresi (Julio Peña). Gdy dziewczyna dowiaduje się, że Ares wykradł jej hasło do WiFi, jej uczucie wychodzi na jaw. Raquel pragnie, by chłopak się w niej zakochał, a już od pierwszych chwil widać, że jest pomiędzy nimi chemia. Jednak to nie będzie łatwa relacja. W końcu dzieli ich status społeczny, a rodzice Aresa mają pewne wobec niego wymagania. Czy dziewczyna zrealizuje swoje pragnienie i rozkocha w sobie młodego sąsiada? O tym można przekonać się, odwiedzając platformę Netflixa i oglądając ten hiszpański film z 2022 r. Już za chwilę przedstawimy filmy podobne do „Przez moje okno”, które warto obejrzeć!

Filmy podobne do „Przez moje okno”

„Wszystko zaczęło się od hasła do WiFi…”. Tak rozpoczyna się opowieść, którą dzieli się z nami Raquel. Zdaje się więc, że to przypadek łączy losy tych dwojga. Burzliwy romans nastolatków – ona wie, czego chce, on niezdecydowany i jakby w konflikcie z samym sobą. Ale w końcu takie są młodzieńcze miłości, pełne pasji, namiętności, szaleństwa, ale i niezrozumienia. Jeśli interesuje cię ten wątek to filmy podobne do „Przez moje okno”, które zaraz przedstawimy, z pewnością ci się spodobają!

„After”

Tessa to poukładana nastolatka. Jest idealną uczennicą, córką i dziewczyną. Właśnie rozpoczyna swój pierwszy rok w college’u i doskonale wie, czego chce. Niebawem będzie musiała się skonfrontować z tym, co usilnie odrzuca. To wszystko spotka pod postacią Hardina, mrocznego, młodego chłopaka. Pojawi się uczucie, jednak czy bohaterka porzuci dla niego swe idealne życie?

„Do wszystkich chłopców, których kochałam”

Życie uczuciowe Lary Jean wywróci się do góry nogami, po tym, jak jej listy miłosne ujrzą światło dzienne. Bohaterka pisze je „do szuflady”, lecz pewnego dnia trafiają wprost do adresatów. Pięciu chłopaków pozna najskrytsze myśli Lary, a wśród nich znajdzie się Josh, chłopak siostry głównej bohaterki. Dla zmyłki Lara rozpocznie więc relacje z Peterem i szybko skonfrontuje się z faktem, że nie można przez całe życie przelewać uczuć tylko na papier…

„Tego lata stałam się piękna”

Czyż nie ma lepszego momentu na miłość niż słoneczne wakacje? O tym przekona się szesnastoletnia Belly. Jednak los postanowił z nią trochę poigrać, bo przygotował dla niej nie jedną, a dwie uczuciowe relacje. Belly znajdzie się w trójkącie z dwoma braćmi – Conradem i Jeremiah. Jakby tego było mało, będzie też przygotowywać się do balu debiutantek. Czego więc możemy spodziewać się po tym serialu? Na pewno będzie romantycznie, jednak przede wszystkim będziemy świadkami tego, jak skomplikowana jest sytuacja, gdy swe serce chcemy ofiarować dwóm osobom. W końcu mamy je tylko jedno…

„Łatwa dziewczyna”

„Łatwa dziewczyna” to serial o młodzieńczych rozterkach jednak z nieco innej strony. W końcu każdy nastolatek chce być popularny i nie inaczej jest w przypadku Olive. Bohaterka zmyśla historię na temat pikantnej randki, by odwrócić uwagę od tego, że jej życie uczuciowe praktycznie nie istnieje. To rozpoczyna lawinę innych zdarzeń, które mimo dobrych intencji Olive, szybko odbijają jej się czkawką. Otrzymuje ona łatkę puszczalskiej nastolatki, którą dla przekory nosi całkiem dumnie. Olive zyskuje popularność, jednak szybko okazuje się, że wcale nie jest to zgodne z tym, kim dziewczyna naprawdę chce być. Kto by pomyślał, że w tych dziwnych okolicznościach znajdzie miłość? „Łatwa dziewczyna” to ciekawa komedia, ale przede wszystkim mądry i pouczający film. 

Czasy liceum to często okres, w którym doświadczamy najwięcej. Miłości, przyjaźnie, bunt i odkrywanie siebie. Jeśli chcesz zanurzyć się na kilka godzin w tym klimacie intensywnych uczuć, zaproponowane przez nas filmy podobne do „Przez moje okno” są właśnie dla ciebie!

Fot. główne: Kadr ze zwiastuna filmu „Przez moje okno” via Youtube.com (Netflix Polska)

Archiwum: styczeń 2024