Film z budowy jest świetnym materiałem promocyjnym dla firmy budowlanej czy dewelopera. Reklamować będzie usługi budowlane lub dokumentować etapy budowy nowoczesnego osiedla, dzięki czemu przyciągnie nie tylko klientów, ale będzie ważną informacją dla inwestorów i zleceniodawców. Sprawdź jak najlepiej prowadzić dokumentację video z postępów budowy.

Zatrudnienie firmy tworzącej klipy reklamowe

Jeśli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu do nagrywania, a przede wszystkim umiejętności, by postępy budowy pokazać interesująco i z pomysłem, to lepiej zatrudnijmy profesjonalną firmę filmującą.  Nagra ona klipy reklamowe z postępami budowy, a także przedstawi dokumentację z jej postępów. Filmowiec zjawiać się będzie regularnie na terenie budowy ze sprzętem do nagrywania takim jak profesjonalne aparaty i obiektywy, a co najważniejsze drony, ukazując nimi budowę z różnych kątów. Wydane na ekipę filmową pieniądze zwrócąsię przedsiębiorcy budowlanemu lub deweloperowi w postaci większej ilości klientów i zadowolonych kontrahentów, a także dobrym wizerunkiem marki. Firma budowlana liczyć będzie mogła na większy profesjonalizm w oczach przyszłych inwestorów a deweloperzy, który postępy budowy, jak i klip reklamowy pokazywać będą regularnie np. na swojej stronie internetowej na więcej kupujących mieszkania, podpisujących umowy deweloperski i więcej odbiorów mieszkań w stanie deweloperskim. Przed podpisaniem umowy deweloperskiej warto zatrudnić profesjonalistów do jej sprawdzenia, a także do pomocy w odbierze mieszkania od dewelopera, sprawdź, jaki jest koszt sprawdzenia umowy deweloperskiej.

Ujęcia z drona najważniejszym etapem dokumentacji

Drony to urządzenia, które w tworzeniu klipów video z postępów budowy i dokumentacji video będą absolutnie niezbędne. Profesjonalne ekipy reklamowo filmowe posiadają co najmniej dwa drony. Inwestycje budowlane są zwykle bardzo duże i pokazywanie ich jedynie z dołu nie odda ich ogromu, nie pokaże w tak oczywisty sposób zmian i postępów w budowie, jak filmy kręcone z góry dronami.

Drony latać mogą na wysokość kilkuset metrów, więc pokazać nim możemy zarówno detale filmowane od góry, jak i całość inwestycji na jednym klipie.

Time laps, jako ciekawa opcja przedstawienia postępów budowy

 Time laps to świetna metoda kręcenia filmów video, którą pokazać można, jak zmienia się budowa. Znana jest z np.filmików rozwijających się kwiatów. Kiedy kamera tworzy obraz video, to tak naprawdę robi bardzo dużo zdjęć np.24 klatki na sekundę, 60 czy 120. Przy metodzie Time laps robimy zdjęcia co kilka, kilkanaście minut, lub jedno każdego dnia zależnie od potrzeb.  Mając ich kilkadziesiąt lub kilkaset, składamy je w tzw. poklatkowy filmik. Najlepszy efekt osiąga się, robiąc je zawsze z tej samej pozycji kamery. Można w ten sposób pokazać np.godzina po godzinie lub dzień po dniu jak zmieniała się budowa, z tego samego ujęcia.

Film video z budowy a kupno mieszkań deweloperskich

Postępy z budowy dokumentowane w formie video posłużą zarówno firmie budowlanej, jak i deweloperowi oraz samemu kupującemu nieruchomość.  Firma budowlana pokaże swój profesjonalizm, zyskując tym samym nowych klientów do budowy ich inwestycji. Deweloperzy natomiast rejestrując postępy w budowie i np. tworząc z nich film reklamowy, przyciągnąć mogą do siebie klientów chętnych na mieszkanie, którzy widzieć będą, że inwestycja jest regularnie nadzorowana.

Dla kupującego nieruchomość ważnejest zobaczenie inwestycji deweloperskiej krok po kroku, chętniej podpiszemy umowę deweloperską z kimś, kto pokazuje szczerze i otwarcie na video każdy etap budowy oraz to jak zmienia się nasze przyszłe miejsce do życia. Wybierając zatem dewelopera, warto zwracać uwagę również na takie rzeczy jak dobra strona internetowa, referencje czy właśnie dokumentacja video z różnych etapów budowy.

Odbiór mieszkania od dewelopera i koszt sprawdzenia umowy deweloperskie. jPrzy odbiorze mieszkania od dewelopera, film video z postępów budowy będzie kolejną informacją jak przebiegała budowa. Odbiór mieszkania od dewelopera to ostatni i kluczowy moment przy kupnie wymarzonego mieszkania. Warto powierzyć go profesjonalistom i nie dać się oszukać. To przy odbiorze mieszkania od dewelopera wpisujemy w protokół odbiorczy wszystkie ewentualne usterki, które deweloper musi za nas naprawić. Umowa deweloperska powinna być również dobrze sprawdzona pod kątem prawnym przez profesjonalistów, dlatego warto powierzyć również ją prawnikom z firmy Pewny Lokal. Sprawdź, jaki jest koszt sprawdzenia umowy deweloperskiej i koszt pomocy profesjonalisty- inżyniera przy pomocy w odbiorze mieszkania od dewelopera.

Archiwum: luty 2024