Zima mówi ostatnie słowo

Islandia to kraj, który bardzo kojarzy nam się z zimą. Zostawmy zatem zimę z tyłu i razem z Ale kino ucieknijmy „Daleko od Reykiaviku”. W tym przejmującym dramacie główna bohaterka odkrywa szeroko zakrojony spisek. Walki z wielkimi korporacjami nie należą do najłatwiejszych. Zobaczcie, jak poradzi sobie z tym Inga.

A gdyby wyobrazić sobie, że „Śniegu już nigdy nie będzie”? Ten film jest niczym zaproszenie na relaksujący masaż wykonany przez niezwykłego masażystę, który w tej produkcji ma nie tylko niezwykły dar leczniczego dotyku, ale również umiejętność leczenia kobiecych dusz. Produkcję obejrzyjcie w telewizji przez Wi-Fina CANAL+.

W przyszłość czy w przeszłość?

Słowo „Tenet” brzmi bardzo tajemniczo. W filmie o tym tytule, dostępnym na HBO, Tenet jest organizacją, której zadaniem jest dbanie o to, aby czas na ziemi płynął właściwie. Przyznacie, że brzmi to baaardzo tajemniczo, co? Telewizja światłowodowa dostępna przez Wi-Fi działa natomiast na wyjątkowo jasnych zasadach. Włącznie HBO i przekonajcie się sami!

„Diuna” to film, o którym było głośno jeszcze na długo przed premierą. Teraz możecie sami obejrzeć go na HBO i lepiej szybko to zróbcie, bo zdecydowanie warto.

A jeśli macie ochotę na piękne kostiumy, niepowtarzalny klimat Nowego Jorku z lat 20. i nieszczęśliwą miłość w tle, obejrzyjcie „Wielkiego Gatsby’ego”. W tamtych czasach nikt nie słyszał o telewizji przez Wi-Fi, ale teraz dzięki niej możecie obejrzeć ten film na HBO.

Powitanie wiosny w towarzystwie gwiazd

Wiosnę koniecznie zacznijcie od „Narodzin gwiazdy”. Gwiazdy są w zasadzie dwie, Lady Gaga i Bradley Cooper. Sami oceńcie, która z nich świeci jaśniej. Do obejrzenia na HBO, najlepiej w telewizji światłowodowej.

Meryl Streep to gwiazda wielkiego formatu. W filmie „Niech gadają”, dostępnym na HBO, wciela się w rolę pisarki, która wyrusza w daleką podróż, aby odebrać ważną nagrodę. Towarzyszą jej w tym przyjaciele. Niezwykłość tego filmu polega na tym, że dialogi są w nim w większości improwizowane. Zdecydowanie nie jest to jednak film przegadany. Koniecznie sprawdźcie ten tytuł w telewizji przez Wi-Fi.

„Wojna z dziadkiem” to film, który zobaczycie na CANAL+. Dziadka gra Robert de Niro, ale talent tego aktora nie zestarzał się wcale. Przekonajcie się sami, kto wygra to starcie, dziadek czy wnuczek.

Dobry film warto obejrzeć zawsze i każda okazja jest dobra. Najważniejsze jest to, aby nic nie zakłócało Wam oglądania. Dlatego zawsze wybierajcie niezawodną telewizję światłowodową. Znajdziecie ją w ofercie INEA. Można ją swobodnie konfigurować, dobierając paczki tematyczne na tak długo, jak tylko zechcesz – bez przywiązywania się na kolejne miesiące. Szybko, bez zakłóceń i w doskonałej jakości. Tak to można witać wiosnę, co?

Archiwum: kwiecień 2024