The Umbrella Academy jest amerykańskim serialem o superbohaterach. Rodzeństwo o nadprzyrodzonych zdolnościach, które musi stawić czoła zbliżającej się zagładzie i ocalić świat, samo mierzy się z problemami i różnego rodzaju dysfunkcjami. Z powodu efektów specjalnych, doskonałej gry aktorskiej i fantastyki mieszającej się z głębokim realizmem przeżyć produkcja Netflixa zyskała przychylność recenzentów i zjednała sobie widzów. Wkrótce miłośnicy przygód utalentowanego, choć mocno zaburzonego rodzeństwa, będą mieli możliwość śledzenia dalszych losów bohaterów. Trzeci sezon serialu startuje już 22 czerwca. The Umbrella Academy – sezon 3 i nowe odcinki po raz kolejny wyemituje Netflix! Czytaj dalej!

The Umbrella Academy – fabuła popularnego serialu

Serial The Umbrella Academy opowiada niezwykłą historię przybranego rodzeństwa. W roku 1989 kobiety na całym świecie powiły dzieci w tym samym czasie (1 października). Sęk w tym, że nie były w ciąży. W tym miejscu do akcji wkracza dość ekscentryczny bogacz, sir Reginald Hargreeves, który postanawia adoptować siedmioro dzieci. Aż sześcioro z nich zostanie superbohaterami mierzącymi się ze złem i walczącymi z przestępczością. Tak powstaje Akademia Parasolki. Jak to jednak bywa, los rozdziela bohaterów, by połączyć ich ponownie na pogrzebie przybranego ojca.

Czy rodzeństwu uda się zapobiec apokalipsie?

To właśnie w tym momencie dowiedzą się, że ich przeznaczeniem jest zapobiegnięcie apokalipsie. Rozpoczynają więc niesamowitą wyprawę w czasie. Koniec drugiego sezonu to powrót do teraźniejszości, która zaskakuje. Nic nie jest takie, jakim być powinno, a los po raz kolejny zgotował dla serialowych bohaterów niespodziankę. Z czym będą się mierzyć? Tego dowiesz się z 3. sezonu The Umbrella Academy.

Umbrella Academy sezon 3 – obsada

3 sezon The Umbrella Academy to powrót aktorów znanych z poprzednich odcinków. Swoją przygodę z produkcją Netflixa kontynuują:

 • Elliot Page (Ellen Page) jako Vanya;
 • Tom Hopper jako Luther;
 • David Castañeda w roli Diego;
 • Emmy Raver-Lampman w roli Allison;
 • Robert Sheehan jako Klaus;
 • Aidan Gallagher jako Numer 5;
 • Justin H. Min jako Ben;
 • Ritu Arya jako Lila;
 • Colm Feore w roli Reginalda.

Pierwszą niespodzianką producenta jest rozszerzenie obsady o nowych aktorów, którzy wcielą się w członków Sparrow Academy. Na ekranach telewizorów zobaczymy takie osoby jak:

 • Justin Cornwell, czyli Marcus;
 • Britne Oldford jako Fei (numer 3);
 • Jake Epstein jako Alphonso (numer 4);
 • Genesis Rodriguez, który wcieli się w postać Sloane;
 • Cazzie David jako Jayme (numer 6).

The Umbrella Academy – sezon 3. Co przyniosą nowe odcinki?

The Umbrella Academy – sezon 3 to 10 odcinków. Każdy z nich ma trwać 50 minut. Trzeci sezon przenosi bohaterów do alternatywnej rzeczywistości, w której sir Reginald żyje i szkoli nowy oddział superbohaterów, otwierając podwoje Akademii Sparrow. Dodatkową niespodzianką jest obecność Bena, który do tej pory jawił się jako duch widziany jedynie przez Klausa. Co ciekawe, postać ta zaskoczy niejednego fana serialu – poznają oni nowe oblicze bohatera. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Jak będzie przebiegało starcie członków The Umbrella Academy z The Sparrow Academy? Przekonasz się już 22 czerwca!

Tytuły odcinków The Umbrella Academy sezon 3

Serial powstał na podstawie komiksów i powieści graficznych Gerarda Waya. Twórcą dzieła jest Steve Blackman. Netflix ogłosił nie tylko datę premiery nowych odcinków, ale także ich tytuły.

 1. Meet the Family;
 2. Word’s Biggest Ball of Twine;
 3. Pocket Full of Lightning;
 4. Kugelblitz;
 5. Kindest Cut;
 6. Marigold;
 7. Auf Wiedersehen;
 8. Wedding at the End of the World;
 9. Six Bells;
 10. Oblivion.

The Umbrella Academy sezon 3 – czy nowe odcinki zgromadzą przed telewizorami równie wielu fanów, co poprzednie części? Czy będzie to ostatnie spotkanie z bohaterami? Przekonamy się już wkrótce! Miłośnicy serii powinni zapamiętać datę 22 czerwca, by przekonać się, co przygotowali producenci The Umbrella Academy!

Archiwum: luty 2024