Emily w Paryżu – o czym opowiada ten serial?

Komedia romantyczna „Emily w Paryżu” to możliwość śledzenia losów amerykańskiej, pochodzącej z Chicago menadżerki, której niespodziewanie udało się zdobyć upragnione stanowisko w luksusowej agencji marketingowej. Młoda kobieta, aby spełnić swoje marzenia, zamieszkuje w tytułowym mieście. W paryskim życiu Emily Cooper nie brak przygód i licznych perypetii. Na główną bohaterkę czekają liczne wyzwania zarówno te zawodowe związane z koniecznością przygotowania skutecznej strategii w social mediach swojego nowego miejsca pracy, jak i te prywatne związane z nawiązywaniem i utrzymywaniem przyjaźni i romansów. Rozpoczęcie przez amerykankę nowego, szalonego życia w dotychczas nieznanej europejskiej stolicy niejednokrotnie wymaga od niej podjęcia odważnych decyzji.

Emily w Paryżu sezon 4 – kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?

Mimo że premiera trzeciego sezonu miała miejsce stosunkowo niedawno, fani serialu mogą już poznać szczegóły dotyczące kolejnego z nich. Sama informacja potwierdzająca powstanie zarówno 3, jak i 4 sezonu została podana już w 2021 roku. „Emily w Paryżu sezon 4 – kiedy będzie jego premiera?”, to kwestia, która ciekawi wszystkich stałych widzów. Choć oficjalna data premiery 4 sezonu nie jest na ten moment znana widzowie „Emily w Paryżu” podejrzewają, że podobnie, jak w przypadku pozostałych sezonów będzie ona miała miejsce tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 2023 roku. Zważywszy na to, że premiera sezonu 3 miała miejsce 21 grudnia 2022 roku, wydaje się to dość prawdopodobne. Losy bohaterów będzie można standardowo śledzi na Netflixie.

Emily w Paryżu sezon 4 – czego mogą się spodziewać widzowie?

Podobnie, jak w poprzednich sezonach odtwórczynią głównej roli będzie Lily Collins. Czwarty sezon będzie przede wszystkim poruszał tematykę relacji międzyludzkich zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Emily Cooper będzie musiała zmierzyć się z licznymi dylematami i konfliktami emocjonalnymi na tym polu. Zakończenie trzeciego sezonu wskazuje na to, że widzowie będą mogli śledzić losy skomplikowanych związków miedzy Emily, a Camille, która jak się okazało, jest w ciąży, Gabrielem, a także Alfim.

Archiwum: marzec 2024