Kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”

Kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”? Czekanie na odpowiedź na to pytanie w końcu dobiegło końca. Oficjalnie potwierdzono, że nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix 3 sierpnia tego roku. Więc jeśli nie możesz się doczekać powrotu do szkolnych korytarzy Truham, zaznacz tę datę w swoim kalendarzu!

Co czeka nas w drugim sezonie?

Drugi sezon „Heartstopper” zapowiada się bardzo emocjonująco. Widzowie nadal będą obserwować rozwijający się związek Nicka i Charliego, ale nie zabraknie też wątków pobocznych – Tara i Darcy będą musiały zmierzyć się z nieprzewidzianymi wyzwaniami, a Tao i Elle zastanowią się nad swoją relacją. Wszystko to podczas egzaminów, szkolnej wycieczki do Paryża i balu maturalnego.

Nowe twarze w obsadzie

Wiesz już, kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”, ale czy wiesz, jacy nowi aktorzy pojawią się na ekranie? W nowych odcinkach „Heartstopper” zobaczysz wiele nowych twarzy. Do obsady dołączyli m.in. Leila Khan jako nowa uczennica Sahar Zahid i Bradley Riches jako James McEwan. Poznamy także pana Farouka – nauczyciela w szkole Truham, którego zagra Nima Taleghani.

Adaptacja komiksu

„Heartstopper” powstał na podstawie komiksu dla młodzieży o tym samym tytule. Pierwszy sezon bardzo szybko stał się hitem Netflixa, a historia Charliego zdobyła fanów na całym świecie. Więc, kiedy będzie 2 sezon „Heartstopper”? Już niedługo! Zapnij pasy i przygotuj się na kolejną dawkę emocji, dramatu i autentycznych relacji międzyludzkich, które z pewnością dostarczy ci „Heartstopper” w drugim sezonie.

Archiwum: marzec 2024