Outer Banks – uzależniający serial o przygodach grupy nastolatków. O czym opowiada?

Outer Banks jest bijącym rekordy popularności młodzieżowym serialem opowiadającym o nastolatku – Johnie B, który odkrył wrak statku, po czym razem ze swoimi najlepszymi znajomymi: JJ’em, Sarah, Kiarą oraz Popem wyruszają na poszukiwania skarbów, które okazują się związane z zaginięciem ojca głównego bohatera. Odkrywają przy tym fakty, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania. Na ten moment zostały wydane już dwa sezony produkcji, a widzowie już nie mogą doczekać się wydania trzeciego. Z pewnością oznacza to, że scenarzyści serialu musieli się naprawdę postarać, by stworzyć tyle wciągających historii oraz zgromadzić tak ogromną rzeszę fanów. Za kolejny sezon serialu odpowiadać będą te same osoby, więc z pewnością będzie to niesamowicie wciągający sezon.

Outer Banks – kiedy nastąpi premiera trzeciego sezonu? Netflix odpowiedział na pytania widzów.

Netflix odpowiedział już fanom serialu, że trzeci sezon na pewno pojawi się w serwisie. Twórcy nie podali nam jednak dokładnej daty premiery, aczkolwiek wyjawili, że prace nad produkcją zostały zakończone już w lipcu 2022 roku. Jedna z aktorek występujących w Outer Banks – Madelyn Cline niechcący zdradziła datę premiery kolejnego sezonu. Według tego co powiedziała, premiera zaplanowana jest na 23 lutego 2023 r. jednak Netflix nie odniósł się do jej doniesień w żaden sposób.

Odnosząc się do oficjalnych doniesień, na premierę trzeciego sezonu Netflixowego serialu Outer Banks na pewno będziemy musieli poczekać przynajmniej do 2023 roku. Póki co twórcy serialu udostępnili dla swoich widzów teaser nowego sezonu, który możemy oglądnąć na oficjalnym kanale Netflix na YouTube.

Dzisiaj znamy już kilka ciekawostek, które pojawią się w trzecim sezonie. Jedna z aktorek występujących w serialu – Madelyn Cline zaprzeczyła plotkom, które miałyby opowiadać o jej odejściu z serialu, ponieważ zerwała z Chasem Stokesem. W jednym z wywiadów przekazała ona, że w trzecim sezonie również pojawi się cała paczka przyjaciół. Ponadto ma okazać się, że ojciec głównego bohatera – Johna B żyje i mieszka na Bahamach. Twórcy oznajmili w swoich social mediach, że przygotowali dla widzów wiele nowych wydarzeń, które będziemy mogli zobaczyć dopiero po premierze, więc jest na co czekać.

Archiwum: luty 2024