O czym jest serial?

„Komisarz Mama” jest polskim serialem obyczajowo-kryminalnym, emitowanym na antenie telewizji Polsat od marca 2021 roku. Swoje korzenie ma w francuskim serialu „Candice Renoir”. Show opowiada historię silnej i pewnej siebie kobiety, komisarz Marii Matejko, która po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. Przerwa była spowodowana, jak można się domyślić po samym tytule, macierzyństwem. Komisarz jest matką czwórki dzieci, która na swojej drodze ma za zadanie radzenie sobie z milionem różnorodnych problemów. Dzieci wychowuje samotnie, po rozdaniu z mężem, jednakże decyduje się powrócić do pracy. Razem z Marią możemy sprawdzać czy działa dewiza work-life balance, utożsamiać się z jej problemami dnia codziennego, a także zgłębiać tajniki kryminalnej sztuki śledczej. 

W roli Marii Matejko możemy obserwować niezwykle zdolną aktorkę teatralną i filmową – Paulinę Chruściel. Inne postacie grane są m.in. przez Krystiana Wieczorka (mąż Marii, z którym główna bohaterka jest w separacji), Jakuba Wesołowskiego (w roli sąsiada Łukasza Idzikowskiego), Annę Muchę (dziewczyna sąsiada Idzikowskiego) czy Annę Dereszowską (w roli Patrycki Madalińskiej – szefowa Marii). 

Kolejne przygody na ekranie

Jeśli Wasza przygoda serialem się dopiero zaczyna, a już boicie się, że nie będziecie nasyceni jedynie trzema sezonami produkcji – mamy niesamowicie  dobrą wiadomość, która ucieszy zagorzałych fanów produkcji!

W środę 4 maja został wypuszczony ostatni, finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu, ale spokojnie, już podczas emitowania trzeciego sezonu ekipa wróciła na plan zdjęciowy (dokładnie 20 kwietnia). Czwarty sezon zbliżał się do nas wielkimi krokami, a w tym momencie jest już dostępny na platformie Polsat Box Go. Na widzów czekają kolejne śledztwa i perypetie Marii Matejko, która niczym Sherlock Holmes nie ominie żadnej wskazówki.  

Co nowego nas czeka? 

Przed nami wiele nowości, w tym nowe postacie: Beata Lorek (będzie ją grała Ilona Ostrowska), będąca panią komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie walczyć o śledztwa, ale także podkomisarz Paweł Ostrowski (w tej roli Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy naszej Komisarz Mamy. To niespodziewane spotkanie może wiele zmienić. Poza tym kolejna doza niesamowitych, skomplikowanych zagadek, które zaintrygują każdego kryminalnego konesera.

Archiwum: styczeń 2024