Assane Diop wraca w 3. sezonie

„Lupin” – sezon 3. to długo wyczekiwana kontynuacja przygód Assane’a Diopa, złodzieja-dżentelmena, który inspiruje się przygodami Arsène’a Lupina. W poprzednich sezonach Assane wykorzystał swoją przebiegłość i umiejętności złodziejskie, aby pomścić ojca, niesłusznie oskarżonego o kradzież cennego diamentowego naszyjnika.

Data premiery

Data premiery trzeciego sezonu to 5 października 2023 roku, co oznacza, że fani czekali na powrót ulubionego bohatera ponad dwa lata od premiery drugiego sezonu. Netflix zaczął już publikować materiały promocyjne, zwiastując wielki powrót hitu serialowego.

Pozytywny koniec, ale nie spokojny

Sezon 2. kończył się pozytywnie dla Assane’a, któremu udało się dopaść winnego niesprawiedliwości wobec ojca. Niestety, jego aktywność przestępcza przyciągnęła uwagę policji i teraz musi on się ukrywać. W sezonie 3. Assane znajduje się daleko od swojej żony i syna, z którymi chciałby zacząć nowe życie.

Jakie będą dalsze losy Assane’a?

Zgodnie z zapowiedziami George’a Kaya, showrunnera serialu, „Lupin” (sezon 3.) to swego rodzaju nowe otwarcie, a fabuła znowu pełna jest nawiązań do powieści o słynnym włamywaczu z powieści. 

Wiesz już, kiedy „Lupin” sezon 3. będzie miał premierę. Kłopoty Assane’a są dalekie od zakończenia, a jego plany rozpoczęcia nowego życia są zagrożone przez demony przeszłości. Widzowie mogą spodziewać się świeżej historii pełnej niespodzianek, które skłonią Assane’a do powrotu do Paryża. Czy trzeci sezon przyniesie bohaterowi upragniony spokój, czy też tylko kolejne wyzwania? Musisz poczekać na premierę, aby się dowiedzieć!

Archiwum: kwiecień 2024