Kontynuacja serialowej adaptacji bestsellerowej trylogii Jenny Han zatytułowanej „Tego lata stałam się piękna” to niewątpliwie jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie seriali. Już latem tego roku widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w niezwykłe perypetie Belly i jej przyjaciół, odwiedzając raz jeszcze malowniczą Cousins Beach. Co czeka fanów „Tego lata stałam się piękna” (sezon 2)? Kiedy oficjalna premiera serii?

Premiera „Tego lata stałam się piękna” sezon 2 – kiedy?

Już niebawem zadebiutuje „Tego lata stałam się piękna” sezon 2. Kiedy dokładnie odbędzie się premiera? Fani będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami już od 14 lipca. Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest w nietypowy sposób, bowiem widzowie otrzymają trzy odcinki od razu. Kolejne epizody będą pojawiać się co tydzień, aż do finału 18 sierpnia.

Fabuła serialu „Tego lata stałam się piękna” sezon 2

Nowy sezon przynosi zmianę w spokojnym życiu Belly, która po powrocie do ukochanego domu nad morzem, musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. W jej życiu pojawi się niespodziewany gość, który zagraża przyszłości domu Susannah, a także powraca choroba, która zmusza wszystkich do wspólnego działania.

Perypetie miłosne Belly

Widzowie będą mogli śledzić kontynuację romansu Belly z Conradem, z którym bohaterka dzieli szczęśliwe chwile. Niezmiennie jednak w grze pozostaje także Jeremiah, co gwarantuje dawkę emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Obsada „Tego lata stałam się piękna” sezon 2

W sezonie 2 do obsady „Tego lata stałam się piękna” powrócą ulubieni aktorzy, w tym Lola Tung jako Belly, Christopher Briney jako Conrad czy Gavin Casalegno jako Jeremiah. Poza tym, w nowych odcinkach pojawią się także nowe twarze – Elsie Fisher i Kyra Sedgwick.

Przed nami nowa odsłona serialu „Tego lata stałam się piękna” – sezon 2. Kiedy pojawi się na Amazon Prime Video? Już niebawem, bo 14 lipca widzowie będą mogli znów zanurzyć się w atmosferze Cousins Beach. Czeka nas kontynuacja miłosnych perypetii Belly, nowe wyzwania i emocje oraz twarze nowych aktorów. Tego lata na pewno nie zabraknie emocji.

Archiwum: marzec 2024