Kogo zobaczymy w 3 sezonie “Wiedźmina”?

Następujący członkowie obsady zostali potwierdzeni w 3. sezonie serialu:

  • Henry Cavill jako Geralt z Rivii
  • Freya Allan jako Cirilla
  • Anya Chalotra jako Yennefer z Vengerbergu

Sezon będzie ostatnim występem Cavilla jako Geralta, zanim zostanie zastąpiony przez Liama Hemswortha w czwartym sezonie.

Oprócz wyżej wymienionych: Cavilla, Allana i Chalotry, spodziewamy się również, że w rolę Jaskiera ponownie wcieli się członek obsady poprzednich sezonów, Joey Batey. Ponadto oczekuje się, że Royce Pierreson powróci jako Istredd, Anna Shaffer jako Triss Merigold i Kim Bodnia jako Vesemir, jednak nie są to potwierdzone informacje.

Drugi sezon wprowadził całą masę nowych postaci, więc z pewnością będzie to kontynuowane również w trzecim sezonie.

Co wydarzy się w trzecim sezonie “Wiedźmina”?

Oficjalne streszczenie serialu brzmi: „Gdy monarchowie, magowie i bestie kontynentu rywalizują, by ją schwytać, Geralt ukrywa Ciri z Cintry, zdeterminowany, by chronić swoją nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy grożą jej zniszczeniem”.

Chociaż szczegóły fabuły nie zostały jeszcze potwierdzone, możemy spodziewać się, że sezon 3 zagłębi się dalej w przeznaczenie Ciri po wydarzeniach z sezonu drugiego. W przyszłych odcinkach nastąpi więc pełne napięcia polowanie na Ciri, podczas gdy Yennefer i Geralt będą starali się ją chronić. Prawdopodobnie zobaczymy podróż Yennefer, Ciri i Geralta do Aretuzy, aby Ciri mogła opanować swoją magię zgodnie z fabułą książki Sapkowskiego “Czas pogardy”, która, jak potwierdziła showrunnerka show Lauren Schmidt Hissrich, jest inspiracją dla trzeciego sezonu serialu.

Kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery 3 sezonu?

A więc kiedy 3 sezon serialu „Wiedźmin” będzie dostępny? Chociaż trzeci sezon został potwierdzony we wrześniu 2021 roku, szczegóły dotyczące konkretnej daty premiery wciąż są nieznane.
Warto przypomnieć, że drugi sezon serialu był wielokrotnie opóźniany z powodu pandemii koronawirusa oraz kontuzji, której Henry Cavill doznał na planie. Ostatecznie pojawił na ekranach dopiero dwa lata po premierze sezonu pierwszego.

Archiwum: kwiecień 2024