Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 70 – streszczenie

Sultan zaprasza swojego krewniaka Muhittina do rezydencji Alego. W momencie gdy Muhittin przekracza próg mieszkania, dostrzega Kiraz i od razu zakochuje się w niej. Sultan zauważa to i zaczyna przekonywać mężczyznę do ustatkowania się. Nakłania go do oświadczyn! W tym samym czasie naciska na Kiraz, aby udowodniła, że Ali nie ma dla niej żadnego znaczenia. Muhittin jest zachwycony, jednak Kiraz nie pała chęcią zamążpójścia. Mimo jej oporu Sultan zaczyna organizować ceremonię ślubną i wesele. 

Hatice, sądząc, że Yaman i Seher są po ślubie na widok ich chłodnego wzajemnego traktowania, stara się wpłynąć na ich relację. Kobieta podkreśla znaczenie rodziny i ciężar odpowiedzialności wynikający z bycia rodzicem. Oboje są poruszeni głęboką wiedzą tej Hatice. Seher przypadkowo podsłuchuje rozmowę pomiędzy Yamanem a Nedimem, dowiadując się o ich planach wyjazdu za granicę. 

Ali jest zszokowany na wiadomość o rzekomym małżeństwie Kiraz i Muhittina.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 70. Dziedzictwa?

Odcinek 70. Dziedzictwa obejrzysz w czwartek 13 lipca w programie TVP1. Emisję zaplanowano na godzinę 16:05. Nie pasuje ci ten termin? Fani serialu mogą liczyć na powtórkę, która będzie miała miejsce kolejnego dnia (piątek 14 lipca) o godzinie 05.15. Jeżeli obie pory są nieodpowiednie, warto skorzystać z serwisu streamingowego TVP VOD. Dzięki niemu nadrobisz swoje serialowe zaległości!

Archiwum: kwiecień 2024