„Kto zabił Sarę?” (Who killed Sara/¿Quién mató a Sara?) to jeden z hitów Netflix i dowód na to, że nie tylko meksykańskie telenowele są w stanie zainteresować widzów. Pierwszy sezon miał swoją premierę 24 marca 2021 roku, a drugi sezon serialu pojawił się na platformie niespełna miesiąc później (19 maja). Biorąc to pod uwagę, na premierę „Kto zabił Sarę?” – sezon 3. fani czekali naprawdę długo, bo aż rok.

„Kto zabił Sarę?” sezon 3. – co wiadomo ze zwiastuna Netflixa?

Netflix umiejętnie podsycał zainteresowanie 3. sezonem meksykańskiego serialu kryminalnego. Według oficjalnych zapowiedzi będzie to już finałowy sezon, w którym zostaną odkryte wszystkie karty. Jak twórcy planują rozwiązać coraz bardziej gmatwającą się fabułę? Warto obejrzeć zwiastun najnowszego sezonu „Kto zabił Sarę?”. Otwiera go scena na cmentarzu. Podczas ekshumacji Álex odkrywa, że trumna, w której powinno spoczywać ciało jego siostry, jest pusta. Zmusza go to do postawienia nowych pytań i zmierzenia się z niewygodnymi faktami. Czym jest projekt „Meduza”, kto tak naprawdę zabił Sarę i czy dziewczyna rzeczywiście zginęła? Jedno jest pewne. W „Kto zabił Sarę?” sezon 3. będzie wiele zwrotów akcji i sytuacji, które zaskoczą nawet tych widzów, którym wydaje się, że widzieli już wszystko.

Data premiery trzeciego sezonu serialu

Chociaż fani serialu „Kto zabił Sarę?” na premierę 3. sezonu czekali ponad rok, ich cierpliwość została nagrodzona. Netflix wypuści pierwszy odcinek 18 maja 2022 roku, choć pierwotnie zakładano, że będzie to 1 czerwca. Nie wiadomo jeszcze, czy platforma udostępni wszystkie epizody jednocześnie, a także z ilu będzie składał się cały sezon. Obie dostępne serie mają 18 odcinków, więc fani serialu, w oczekiwaniu na premierę, mogą szybką odświeżyć fabułę podczas weekendowego maratonu z „Kto zabił Sarę?”.

Obsada serialu „Kto zabił Sarę?” (sezon 3.)

„Kto zabił Sarę?” (sezon 3.) to kolejne spotkanie z dobrze znanymi bohaterami. Twórcy walczą jednak o utrzymanie uwagi widzów i zaprosili do współpracy znanego aktora Jeana Reno, kojarzonego ze świetnej roli w filmie „Leon zawodowiec”, oraz Rebeccę Jones. Jest to ceniona meksykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Jak do tej pory prezentowała się obsada serialu? Zobacz najważniejszych aktorów:

  • Manolo Cardona (Alex);
  • Ximena Lamadrid (Sara);
  • Carolina Miranda (Elisa Lazcano);
  • Ginés García Millán (César Lazcano);
  • Claudia Ramírez (Mariana Lazcano);
  • Eugenio Siller (José Maria Lazcano);
  • Alejandro Nones (Rodolfo Lazcano);
  • Litzy (Marifer);
  • Matías Novoa (Nicandro).

Gdzie można oglądać wszystkie odcinki?

Odcinki obu sezonów są dostępne w sieci na platformie streamingowej Netflix. Obejrzysz je z polskim lektorem albo z napisami. Również „Kto zabił Sarę?” (sezon 3.) będzie można tam obejrzeć już 18 maja!

Co działo się w sezonie 1. i sezonie 2. serialu?

Jako że tytuł „Kto zabił Sarę?” od razu sugeruje główny wątek serialu, twórcy musieli mocno zagmatwać fabułę, by utrzymać uwagę widzów przez kilka sezonów. Akcja zawiązuje się w momencie, gdy po spędzeniu 18 lat w więzieniu Alex wychodzi na wolność. Został skazany za przestępstwo, którego nie popełnił – zabicie swojej siostry. Poczucie krzywdy i chęć odzyskania reputacji skłaniają go do szukania zemsty na rodzinie Lazcano, którą obwinia o zabójstwo Sary. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy nawiązuje bliską relację z najmłodszą córką Lazcano Elisą. Odkrywa też, że podejrzewany przez niego Rodolfo jest niewinny.

W drugim sezonie „Kto zabił Sarę?” Alex kontynuuje swoją wendettę. Tajemnicą jest dla niego nie tylko tożsamość zabójcy, ale też prawdziwa twarz własnej siostry. Okazuje się bowiem, że wcale jej nie znał. I kiedy w finale sezonu 2. już niemal poznał wszystkie odpowiedzi, elementy układanki znowu się rozsypują, a on musi zaczynać od nowa. Okazało się, że za śmiercią Sary wcale nie stoi Marifer, która miała przeciąć linki jej spadochronu. Jeśli nie ona, to kto? Trzeba mieć nadzieję, że „Kto zabił Sarę?” sezon 3. przyniesie odpowiedź na to pytanie i rozplącze wszystkie zawiłości.

„Kto zabił Sarę?” to jedna z premier, na którą fani kryminałów czekają z dużym napięciem. Czy zgodnie z zapowiedziami nastąpi wielki finał, czy może twórcy zdecydują się na kolejną odsłonę zmagań Alexa?

Archiwum: luty 2024