„Euphoria” sezon 3 nadchodzi! Potwierdzona kontynuacja serialu

W lutym 2022r twórcy serialu oraz HBO potwierdzili powstanie sezonu 3 „Euphorii”. Na swoich mediach społecznościowych opublikowali zwiastun zapowiadający kolejny sezon bijącego rekordy popularności serialu. Decyzja o kontynuacji produkcji została podjęta po sukcesie jaki odniósł sezon 2. W swoim oświadczeniu, Francesca Orsi wyznała, że dla HBO zaszczytem będą dalsze prace nad „Euphorią” z tak utalentowaną obsadą i ekipą. Dokładnie nie wiadomo kiedy 3 sezon „Euphorii” ukaże się na ekranach, jednak spekuluje się, że premiera będzie miała miejsce w 2024 roku.

„Euphoria” sezon 3: czy będzie równie ciekawy?

Serial opowiadający o nastolatkach stał się hitem. Całość została odebrana pozytywnie mimo kontrowersji jakie wzbudzał. Każdy odcinek „Euphorii” dostarcza wiele emocji a jego spójność wizualna, dobór muzyki, wyjątkowe makijaże oraz świetna gra aktorska dostarczają odbiorcy satysfakcji. Choć trudno przewidzieć fabułę sezonu 3 „Euphorii”, możemy mieć pewność, że twórcy ponownie zaskoczą widzów. Sydney Sweeney zasugerowała w wywiadzie, że Cassie w którą się wciela, będzie kontynuowała toksyczną relacje z Natem. Dla wielu fanów jest to zła wiadomość, jednak z pewnością nie odpuszczą obserwacji losów bohaterów nowego sezonu. Kiedy 3 sezon  „Euphorii” ukaże się na HBO prawdopodobnie pobije nowe rekordy oglądalności.

„Euphoria” sezon 3: zabraknie jednego z bohaterów

Bohaterowie wykreowani przez utalentowaną obsadę utkwili w pamięci wielu osób. W sezonie 3 „Euphorii” możemy spodziewać się aktorów grających główne postaci takie jak Rue, Jules, Maddy, Cassie, Lexy czy Nate. Niestety aktorka Barbie Ferreir poinformowała na swoich mediach społecznościowych, że po czterech latach współpracy musi pożegnać się z produkcją. Kiedy 3 sezon „Euphorii” trafi na ekrany widzowie nie zobaczą już Kat. Katherine Hernandez, była najbardziej enigmatyczną i wyjątkową postacią, którą pokochało i utożsamiało się z nią wielu widzów. Informacja o jej nieobecności w sezonie 3 zasmuciła wiele osób, jednak pozostali bohaterowie z pewnością dostarczą niezapomnianych emocji i nowych zawiłych historii. 

Archiwum: styczeń 2024