Jakie losy czekają rodzinę Bridgertonów w nadchodzącym sezonie?

Drugi sezon pozostawił nas w niepewności, co perypetii rodziny Bridgertonów w nadchodzącym sezonie. Chociaż Kate i Anthony znaleźli swój happy end to opowieść Penelopy przybrała smutny obrót. Kłótnia z przyjaciółką i złamane serce mogą okazać się niebezpieczną kombinacją, której rozwinięcie zobaczymy w nadchodzącym sezonie. Wielu fanów spekuluje, że ze względu na szczególne skupienie się scenarzystów na relacji  Colina i Penelopy to właśnie oni staną się kolejnym obiektem westchnień i plotek śmietanki towarzyskiej Londynu. Dowiemy się tego, kiedy (3 sezon) „Bridgertonowie” się pojawi.

Kto powróci w 3 sezonie?

Oprócz odtwórców głównych ról, czyli Bridgertonów, w 3 sezonie z pewnością zobaczymy Simone Ashley, serialową Kate. Chociaż byliśmy świadkami na ich ślubie to wygląda na to, że historia miłosna wicehrabiostwa dopiero się zaczyna. Bridgertonowie zaprezentują nam tutaj coś nowego. Być może młodzi małżonkowie pokażą nam się w odsłonie w jakiej jeszcze ich nie widzieliśmy. Jest na to szansa, ale pewność będziemy mieli dopiero, kiedy ogłoszony zostanie 3 sezon „Bridgertonów”. Pojawia się jednak pytanie, czy zgodnie z książkową chronologią na scenie nie zobaczymy kogoś jeszcze. W trzecim tomie cyklu Julii Quinn powinniśmy poznać Sophie Beckett – miłość… Benedicta. Znaczy to, że scenarzyści zrezygnowali z ich historii czy może szykują dla nich coś zupełnie innego? Z całą pewnością jednak, kiedy pojawi się 3 sezon, nie zobaczymy w nim Ruby Strokes, która wcielała się w rolę Francescy Bridgerton. Ze względu na pracę nad serialem „Lockwood & Co”. aktorka musiała zrezygnować z grania młodziutkiej Bridgertonówny. Zastąpi ją Hannah Dodd.

Premiera 3 sezonu

Pierwszy sezon pojawił się w grudniu 2020 r. a na drugi musieliśmy czekać do wiosny 2022. Chociaż powoli zbliżamy się do rocznicy premiery pierwszego sezonu to informacji o tym, kiedy będzie 3 sezon „Bridgertonów” dalej nie widać. Chociaż nie jest tajemnicą, że prace nad trzecim sezonem trwają, co zostało oficjalnie ogłoszone, to od pewnego czasu pojawia się niewiele nowych informacji o Bridgertonach. 3 sezon pojawi się w 2023 roku, czyli już za kilka miesięcy, ale kiedy dokładnie nie zostało jeszcze ujawnione. Tak samo jak prequel o młodej królowej Charlotcie. Jest na co czekać. 

Archiwum: styczeń 2024