Emily w Paryżu (sezon 3). Kiedy serial powróci na platformę Netflix?

Serial zadebiutował na platformie Netflix w październiku 2020 roku i już od pierwszy minut skradł serca milionów widzów na całym świecie. Przedstawia on historię amerykańskiej specjalistki w zakresie marketingu, która dostaje życiową szansę pracy w Paryżu, a co za tym idzie przeprowadzenia się na obcy jej do tej pory kontynent jakim jest Europa. W serialu obserwujemy pełną humoru i zwrotów akcji historię młodej kobiety po jej zamieszkaniu we Francji. Produkcja w fantastyczny sposób przedstawia i pozwala widzom odczuć klimat tego niezwykłego miasta jakim jest Paryż. Tak duże zainteresowanie serialem powoduje, że pytania „Emily w Paryżu” (sezon 3) kiedy będzie nie ustają, a my już wiemy kiedy to nastąpi.

„Emily w Paryżu” skąd popularność serialu?

Ten serial komediowy był z pewnością powiewem świeżości, czymś nowym dla doświadczonych serialowych widzów. Pomimo niezbyt skomplikowanej fabuły i prostego humoru produkcja zyskała uznanie wśród odbiorców, którzy chwalili „Emily w Paryżu” za „lekkość” przekazu, która powoduje, że jest to propozycja idealna do obejrzenia gdy potrzebujemy chwili relaksu i przysłowiowego „odłączenia od świata”. Dodatkowo znajdziemy w serialu nawiązania do stereotypów związanych z zachowaniem Francuzów, a wisienką na torcie jest przeplatanie języka angielskiego z językiem francuskim, co nadaje całości autentyczności.

Dotychczasowe odsłony z wysokimi opiniami. Jak poradzi sobie 3 sezon?

1 i 2 sezon „Emily w Paryżu”, które ukazały się odpowiednio w 2020 i 2021 roku cieszyły się niekwestionowanym sukcesem, który został serialowi zagwarantowany przez wciągające przygody głównej bohaterki. Widzowie towarzyszą kobiecie od jej pierwszego dnia w Paryżu, są z nią gdy poznaje pierwszych przyjaciół oraz pierwszą miłość. Słowem- nie jesteśmy jedynie obserwatorami, czujemy się aktywnymi uczestnikami w życiu Emily. Dotychczasowe odcinki charakteryzowały się krótkim, około 30 minutowym formatem. Czy w 3 sezonie długość epizodów będzie podobna? Kiedy się tego dowiemy?

Sezon 3 „Emily w Paryżu” już zimą tego roku!

Znamy dokładną datę premiery 3 sezonu „Emily w Paryżu” i wiemy kiedy będziemy mogli usiąść przed ekranami i obejrzeć ten wyjątkowy serial.

  • 21 grudnia 2022- koniecznie zapiszcie tę datę w kalendarzu, żeby nie przegapić premiery kolejnego sezonu. Idealny czas na zrobienie zimowej herbaty, otulenie się ciepłym kocem, odpalenie komputera lub telewizora i powrót do zwariowanych i wciągających przygód Emily. które już od 21 grudnia tego roku powrócą w nowej odsłonie na platformę Netflix.
Archiwum: marzec 2024