Bartosz Konopka, reżyser „Skazanej”, stworzył hit dla platformy Player.pl. To zdecydowanie jedna z najczęściej wybieranych pozycji na tej platformie. Od końca sierpnia 2021, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek serialu, fani „Skazanej” niecierpliwie czekają, żeby poznać dalsze losy sędzi Alicji Mazur. Twórcy serialu nie mogli więc nie zaspokoić pragnień widzów, jakie są deklaracje producenta jeśli chodzi o kontynuację tej historii?

„Skazana” – fabuła pierwszego i drugiego sezonu

Niewielu wie, że popularny serial nawiązuje do książki Ewy Ornackiej „Skazane na postępowanie”. Fabuła została wzbogacona o prawdziwe historie kobiet odsiadujących kary w więzieniu. Alicja Mazur, główna bohaterka, którą świetnie gra Agata Kulesza, to surowa sędzina. Bohaterka odnosi sukcesy w pracy, ma szczęśliwe życie prywatne. Wszystko zmienia się, kiedy zostaje oskarżona o zabicie kobiety, która była kiedyś w związku z jej narzeczonym. Alicja Mazur staje więc po drugiej stronie i nie jest to łatwe doświadczenie. Drugi sezon to zaskoczenie: sędzina postanawia zostać w więzieniu, ponieważ trafia tam… jej córka. Jak może się potoczyć ta historia w kontynuacji „Skazanej” sezon 3?

Jakich znanych aktorów zobaczymy w „Skazana” sezon 3?

Oprócz fenomenalnej Agaty Kuleszy grającej główną rolę, w serialu możemy zobaczyć całą plejadę innych polskich gwiazd. To między innymi przyjaciel sędziny grany przez Bartłomieja Topę. Wyrazistą postać więźniarki stworzyła utalentowana Marta Malikowska. W córkę sędziny (która później również trafia do więzienia) wcieliła się natomiast Martyna Byczkowska. Również „Skazana” sezon 3 będzie obsadzony mocnymi aktorskimi nazwiskami. Wyśmienitą grę aktorską można oglądać zarówno na kanale TVN jak i w Playerze.

„Skazana” sezon 3 – kiedy data premiery?

Serial to jeden z największych hitów stacji TVN i platformy Player. Pomimo to nie jest jeszcze znana data premiery „Skazana” sezon 3. Co więcej, ani stacja ani producenci nie wydali jeszcze oświadczenia w tej sprawie. Jednak wyniki osiągalności raczej nie pozostawiają złudzeń – widzowie chcą kontynuacji, trudno sobie wyobrazić, żeby twórcy serialu pozostali na to obojętni.

Archiwum: luty 2024