„Stranger Things” – koniec sagi

„Stranger Things” to hitowy serial nawiązujący do kultury lat 80.,który odniósł globalny sukces, z obsadą złożoną z gwiazd takich jak Winona Ryder, David Harbour czy Millie Bobby Brown. Kiedy 5. sezon Stranger Things? Netflix ogłosił, że oczekiwana produkcja zakończy się piątym sezonem, a jego premiera jest planowana na 2024 rok.

Kiedy 5. sezon „Stranger Things”? Opóźnienia i wpływ strajku scenarzystów

Niestety nadal nie wiadomo konkretnie co do miesiąca czy dnia, kiedy 5. sezon „Stranger Things” będzie dostępny na platformie Netflix. Prace nad tym serialem, jak nad wieloma innymi produkcjami, zostały opóźnione z powodu strajku scenarzystów. Chociaż scenariusze do finalnych odcinków zostały już napisane, jakiekolwiek poprawki są obecnie niemożliwe.

Nowe twarze w piątym sezonie

Skoro nie wiadomo dokładnie, kiedy 5. sezon „Stranger Things” się ukaże, twórcy postanowili zdradzić widzom newsa związanego z obsadą nowej odsłony serialu. Podczas wydarzenia TUDUM w Brazylii Netflix zaskoczył fanów informacją o nowym dodatku do znanej już ekipy aktorów. Zapowiedziano, że Linda Hamilton, znana z roli Sary Connor w serii Terminator, dołączy do piątego sezonu. Szczegółów jej roli nie ujawniono, ale jej pojawienie się zapowiada więcej niespodzianek.

„Stranger Things” – co czeka widzów w finale?

Twórcy serialu, bracia Duffer, w 5. sezonie obiecują połączenie napięcia, humoru i emocji, jakie znamy z poprzednich serii. Obiecują też szokujące zwroty akcji i nowe postacie. Fani natomiast zastanawiają się, czy Linda Hamilton powtórzy sukces swojej roli z „Terminatora” i jak jej postać wpłynie na losy bohaterów serialu. Wszystko to okaże się w 2024 roku.

Co po finale?

Po zakończeniu piątego sezonu „Stranger Things” Netflix rozważa różne możliwości. Bracia Duffer wspomnieli już o potencjalnym spin-offie serialu, który skupiłby się na nowych postaciach. Jedno jest pewne: mimo zakończenia głównej sagi świat „Stranger Things” nadal ma wiele do zaoferowania!

Archiwum: luty 2024