Uwaga! W tekście mogą pojawić się informacje dotyczące fabuły poprzednich sezonów.

„Ginny and Georgia” – zarys fabuły

Zanim dowiesz się, kiedy 3 sezon „Ginny and Georgia” będzie miał premierę, przypomnij sobie najważniejsze informacje o fabule serialu. To opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Ginny, która wraz z matką Georgią i bratem Austinem przenosi się do małego miasteczka w Nowej Anglii. Ginny musi zmierzyć się z nowym życiem szkolnym i uczuciowym, podczas gdy jej matka boryka się z demonami przeszłości.

Kiedy 3. sezon „Ginny and Georgia”?

Jeśli czekasz na kolejną odsłonę losów zaradnej matki i buntowniczej córki i zastanawiasz się, kiedy 3. sezon „Ginny and Georgia” będzie dostępny, musimy cię zasmucić. Netflix nie podał jeszcze oficjalnej daty. Pamiętaj jednak, że pomiędzy premierą 1. a 2. sezonu minęły aż 23 miesiące, więc być może widzowie będą musieli poczekać trochę dłużej na kolejne odcinki. Netflix potwierdził jednak, że 3. i 4. sezon produkcji na pewno pojawi się na platformie. 

Czym zaskoczy cię sezon 3.? Uwaga na spojlery!

Sezon 2. „Ginny and Georgia” zakończył się dramatycznymi wydarzeniami, które zszokowały widzów – Georgia została aresztowana na własnym weselu pod zarzutem morderstwa. Ostatnie ujęcia pokazały Georgię, odjeżdżającą w policyjnym radiowozie. Pytanie brzmi: co stanie się z Georgią? Jak te tragiczne wydarzenia wpłyną na jej dzieci? I co zrobi Paul? Mamy nadzieję, że sezon 3. odpowie na te pytania.

Twórczynie serialu zapewniają, że w sezonie 3. i 4. poznamy bliżej postać Austina, a także poruszymy wątek zaburzeń odżywiania, który pojawił się w sezonie 2. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas wiele emocjonujących momentów. Czekamy więc na oficjalne informacje na temat, kiedy 3. sezon „Ginny and Georgia” ujrzą widzowie i cieszymy się na powrót do świata tej niezwykłej rodziny.

Archiwum: styczeń 2024