Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 50 – streszczenie

Zdenerwowany Ziya nie jest w stanie odnaleźć swojego miejsca. Yaman, zaniepokojony kondycją swojego brata, postanawia pozostać w domu. Przypadkowo Ziya natyka się na zdjęcie związanego Seher w telefonie Yamana. W stanie szoku opuszcza domostwo.

Kiraz przypadkiem słyszy, jak Begüm planuje ją wyrzucić z domu zaraz po ślubie. Reszta mieszkańców zaczyna gorączkowe poszukiwania Ziyi. Seher, nieświadoma całej sytuacji, dostrzega go w drodze do domu, ale traci jego ślad. Informuje o tym Yamana i razem zaczynają poszukiwania. İkbal wysyła swoje oddziały, aby odnaleźli Ziyę przed Yamanem.

Zdezorientowany Ziya zostaje zaatakowany i dźgnięty nożem. Yaman jest wezwany do kostnicy w celu identyfikacji ciała. Begüm przygotowuje się do ślubu, jednocześnie stara się przekonać Alego, aby po ceremonii wyrzucił Kiraz, co jednak Ali nie chce nawet rozważać, zwłaszcza że coraz bardziej żywi do niej uczucia.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 50. Dziedzictwa?

50 odcinek serialu „Dziedzictwo” zostanie wyemitowany w TVP 1 w czwartek, 15 czerwca o godzinie 16:05. Przewidywany czas emisji to 41 minut. Nie możesz sobie pozwolić, by zasiąść w ten dzień i o tej porze przed telewizorem? Być może powtórka na tym samym kanale w piątek, 16 czerwca o 5:20 będzie dla ciebie lepszą porą.Jeśli nijak nie możesz obejrzeć „Emenet” w telewizji, to wkrótce po emisji 50 odcinek serialu „Dziedzictwo” trafi  do serwisu TVP VOD. Nie musisz płacić żadnej subskrypcji czy opłaty za wypożyczenie.

Archiwum: luty 2024