Przegapiłeś odcinek tego wciągającego serialu? Koniecznie musisz nadrobić zaległości! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 80 – streszczenie

Seher martwi się, obserwując Yusufa, który tęskni za Yamanem i innymi mieszkańcami rezydencji. İkbal i Zuhal są natomiast pewne, że teraz wszystko potoczy się zgodnie z ich planem. Ali wzruszony przegląda zdjęcia z dnia spędzonego z Kiraz i Yusufem, leczu uparcie nie chce przyznać się do swoich uczuć. 

Młody inspektor otrzymuje informacje od Selima o konfrontacji Yamana z Seher i postanawia porozmawiać z nim na ten temat. W rezydencji spotyka Ziyę, która, o dziwo, przyjmuje go bardzo serdecznie. 

Po konflikcie z Alim Yaman dzwoni do Seher z zarzutami. Zbita z tropu Seher postanawia wyjaśnić całą sytuację z Yamanem, lecz ich rozmowa nie jest zbyt udana. W końcu Begüm udaje się namówić Kiraz na opuszczenie domu. Jednak na miejscu ich umówionego spotkania, zamiast Begüm, pojawia się policja.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 80. Dziedzictwa?

Odcinek 80. serialu Dziedzictwo obejrzysz w czwartek 27 lipca na antenie TVP1 o godzinie 16:05. Jeśli jednak nie zdążysz na godzinę premiery, możesz następnego dnia obejrzeć powtórkę (piątek, godz. 05:15). Jeśli jednak wolisz dłużej pospać, możesz też skorzystać z serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam również poprzednie odcinki Dziedzictwa i nadrobisz swoje serialowe zaległości.

Archiwum: marzec 2024