Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 68 – streszczenie

Yaman i Yusuf znikają, co bardzo niepokoi Seher. Yaman kontaktuje się z Nedimem i mówi mu, gdzie ukrył chłopca, prosząc jednocześnie, by zachował te informacje dla siebie..

Seher zdradza İkbalowi, że Yaman porwał Yusufa. Mężczyzna nie dowierza. Zdesperowana kobieta prosi o wsparcie Arifa. Tymczasem Yusuf tęskni za Seher, jednak bardzo się cieszy, że znowu może być ze swoim stryjem. 

Ali zdradza Sultan prawdę o Kiraz  licząc na jej zrozumienie i akceptację.  Zobowiązuje ją do zachowania tajemnicy. Sultan musi zaakceptować Kiraz, jednak wciąż nie umie ukryć niezadowolenie z tego powodu.

Ali coraz bardziej zachwyca się Kiraz. Pociąga go nie tylko jej uroda, ale również osobowość. Sultan podejrzewa, że ta chce uwieść Alego.

Begüm przekonana, że na dobre rozwiązała problem z rywalką, postanawia odwiedzić Alego. Jest w szoku, gdy drzwi otwiera jej Kiraz.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 68. Dziedzictwa?

Odcinek 68. zostanie wyemitowany przez TVP 1 we wtorek 11 lipca o godz. 16.05. Powtórkę można obejrzeć następnego dnia, w środę 12 lipca o godz. 05:15. Serial jest również dostępny w serwisie TVP VOD.

Archiwum: kwiecień 2024