Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Czas to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 82 – streszczenie

Sultan udaje się do więzienia, by tam porozmawiać z Kiraz. Zarzuca dziewczynie, że zniszczyła życie Aliego i uniemożliwiła mu dalszy rozwój kariery. Kiraz jest zrozpaczona. Begüm wykorzystuje czas, gdy Ali jest nieobecny. Dąży do jak najszybszego spotkania z prokuratorem. Ten po wnikliwym przeanalizowaniu sprawy początkowo nie ma pozytywnych wiadomości dla Kiraz. 

W międzyczasie Ali odnajduje Doana i zmusza go do wycofania oskarżeń przeciwko Kiraz. Wiadomość trafia do prokuratora w ostatniej chwili, jednak osiąga zamierzony skutek. Kiraz zostaje uniewinniona od stawianych jej zarzutów. 

Seher, Yaman i Yusuf wspólnie spędzają czas. Niestety, Nedimowi nie udaje się anulować zasadzki, którą razem z Yamanem przygotował na Seher. Dziewczyna jest oskarżana o współdziałanie z grupą kryminalną.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 82. Dziedzictwa?

Chcesz śledzić losy bohaterów w telewizji? Premiera 82. odcinka serialu Dziedzictwo będzie miała miejsce w piątek 4 sierpnia. Zobaczysz go w TVP1 o godzinie 16:05. Jeśli popołudniowa pora emisji jest dla ciebie nieodpowiednia, skorzystaj z VOD TVP. Znajdziesz tam nie tylko Dziedzictwo, ale również inne popularne seriale z anteny Telewizji Polskiej.

Archiwum: marzec 2024