Jeśli nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo, koniecznie musisz to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 72 – streszczenie

Ucieczka Seher, Yamana i Yusufa z domu Hatice udaje się, ale to nie kończy problemów tej trójki. Chłopak jest przekonany, że stryj zaplanował dla nich biwak. Seher jednak niepokoi się brakiem konkretnych założeń dotyczących przyszłych losów chłopca. Stara się przekonać Yamana do rezygnacji z wyjazdu. Podczas gdy Yaman i Yusuf są skupieni na zbieraniu owoców, Seher niepostrzeżenie znika. 

Ali błędnie rozumie podsłuchane fragmenty konwersacji między Kiraz i Muhittinem. Przyjmuje fakt, że dziewczyna ma zamiar wyjść za mąż za jego krewnego. Tym samym, tłumi uczucia, które do niej żywi.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 72. Dziedzictwa?

Premierowy 72. odcinek Dziedzictwa obejrzysz w TVP1. Jego emisja została zaplanowana na 17 lipca, na godzinę 16:05. Nie pasuje ci ta pora? W planie jest również powtórka! Jeśli przegapisz 72. odcinek Dziedzictwa, możesz go obejrzeć kolejnego dnia (18 lipca, wtorek) o godzinie 05:15. Natomiast jeżeli nie jesteś rannym ptaszkiem, skorzystać z serwisu TVP VOD. Znajdziesz tam również inne epizody, które już miały swoją premierę.

Archiwum: kwiecień 2024