Dowiedz się więcej o serialu Dziedzictwo! Produkcja jest pełna emocji i zwrotów akcji. Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 73 – streszczenie

Ali, będąc pewnym, że Kiraz pragnie poślubienia Muhittina, pod naciskiem cioci zgadza się na małżeństwo. Kiedy dziewczyna dowiaduje się o tym, jest załamana. Stara się przekazać Sultan, że nie pragnie tego małżeństwa, lecz ciotka nie zamierza zrezygnować ze swoich planów. Kiraz usiłuje również porozmawiać z Alim, jednak nieskutecznie. 

Seher wraz z Yamanem i Yusufem nadal ukrywają się poza miastem. Yaman trzyma się planu, w którym planuje wywieźć chłopca za granicę. Na moment Seher odnosi wrażenie, że Yaman zmienił swoje plany, kiedy jednak budzi się samotnie, wpada w popłoch. Informuje Firata, że Yaman porwał swojego siostrzeńca. W międzyczasie Yaman i Yusuf oczekują w porcie, aż statek, którym popłyną, będzie nadawał się do rejsu.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 73. Dziedzictwa?

Premierowa emisja 73. odcinka Dziedzictwa została zaplanowana na wtorek 18 lipca na godzinę 16:05. Serial obejrzysz w TVP1 – na tym samym kanale zostanie wyświetlona powtórka. Jeśli chcesz nadrobić zaległości, przygotuj się na wczesną pobudkę. Odcinek 73. Dziedzictwa zostanie pokazany jeszcze raz w środę (19 lipca) o godzinie 05:15. Możesz również skorzystać z TVP VOD, serwisu streamingowego uruchomionego przez Telewizję Polską.

Archiwum: kwiecień 2024