Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo i jego fascynującej fabuły? Tutaj przeczytasz opis, poznasz obsadę, a także miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 83 – streszczenie

Kiedy Seher zostaje przewieziona na policję, jej przypadkiem zajmuje się Frat. Seher przypomina sobie moment, kiedy kilka dni temu zgubiła swoje dokumenty tożsamości. Funkcjonariusz jest przekonany, że osoba, która je znalazła, wplątała ją w tę sytuację. Yaman angażuje najlepszych prawników, mających za zadanie wydostać Seher z więzienia. Niemniej jednak ich wysiłki nie przynoszą rezultatów i sprawa trafia do prokuratury. 

Wszyscy, z wyjątkiem Sultan i Begum, obchodzą radosne zakończenie sprawy Kiraz. Nadire nie jest w stanie oderwać wzroku od dziewczyny i nieustannie chwali jej piękno, co wywołuje irytację Begum. W tym czasie do miasta przybywa brat Kiraz. Erdal złożył przysięgę, że zamorduje swoją siostrę. Szukając Kiraz w pobliżu komisariatu, napotyka ją, kiedy dziewczyna wychodzi na zakupy z Nadire. Na widok brata dziewczyna zaczyna uciekać. 

Tymczasem Nedim stara się nawiązać kontakt z Turgutem, co w końcu mu się udaje. Mężczyzna jednak zbiega z pieniędzmi, które otrzymał w zamian za składanie zeznań na korzyść Seher. Okazuje się, że wiele lat temu Turgut przysiągł się zemścić na Yamanie. Seher pozostaje w areszcie. Do celi, w której jest przetrzymywana, trafiają dwie skłócone ze sobą kobiety. Dojście między nimi do konfliktu. Gdy Seher wkracza do akcji i próbuje rozdzielić współwięźniarki, sama zostaje zaatakowana.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 83. Dziedzictwa?

Premierę odcinka 83. Dziedzictwa obejrzysz 7 sierpnia (poniedziałek). Emisję zaplanowano na godzinę 16:05. Jeśli nie zdążysz na ten epizod, kolejnego dnia wyświetlana będzie powtórka (05:15). Dziedzictwo emitowane jest na antenie TVP1. Oprócz tego odcinku twojego ulubionego serialu są dostępne w serwisie streamingowym TVP VOD.

Archiwum: marzec 2024