Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 71 – streszczenie

Zuhal zdołała ustalić, gdzie przebywa Yaman. Ikbal instruuje swojego współpracownika, aby tak szybko, jak to tylko możliwe, przekazał te dane organom ścigania. 

Seher, przerażona perspektywą utraty siostrzeńca, stara się przekonać Yusufa do wyboru między nią a Yamanem. Zdezorientowany chłopak nie jest w stanie podjąć decyzji. Yaman, który słyszy fragmenty ich dyskusji, nakazuje Seher nie opuszczać domu. 

Sultan wysyła Kiraz i Muhittina na zakupy. Jest świadoma, że Ali nie będzie zadowolony, ale chce, aby ta dwójka nawiązała ze sobą bliższe relacje. Ali, zaniepokojony tą sytuacją, odnajduje ich w mieście i kieruje Kiraz do domu. Następnie zastanawia się, czy Kiraz poślubi Muhittina. Dziewczyna zaskoczona milczy, co Ali interpretuje jako jej zgodę na małżeństwo.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 71. Dziedzictwa?

Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć premierę Dziedzictwa? Odcinek 71. zobaczysz już w piątek 14 lipca na TVP1 – zostanie wyemitowany o godzinie 16:05. Jeśli nie pasuje ci popołudniowa pora emisji, skorzystaj z usługi, jaką jest TVP VOD. Znajdziesz tam inne odcinki swojego ulubionego serialu i szybko nadrobisz zaległości w oglądaniu.

Archiwum: marzec 2024