Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 49 – streszczenie

Po ostatnich zdarzeniach Yaman i Seher mają trudności z udawaniem, że wszystko jest w porządku. Yaman, mimo iż wychodzi z siebie, aby to ukryć, nie potrafi odciągnąć wzroku od pięknej Seher. Ziya jest dręczony przez wspomnienia z przeszłości.

Ikbal jest sparaliżowana strachem, kiedy odkrywa, że mężczyzna zaczyna przypominać sobie, że to właśnie ona spowodowała śmierć Kevser poprzez popchnięcie jej. Desperacko próbuje ukryć ten fakt przed Yamanem i Seher. Ali, dzięki troskliwej opiece Kiraz, poczuł się lepiej. Niemniej jednak Begüm szydzi z jej tradycyjnych metod.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 49. Dziedzictwa?

49. odcinek serialu „Dziedzictwo” obejrzysz w środę 14 czerwca o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Ten epizod ma trwać ok. 41 minut. Nie masz możliwości, by obejrzeć tę produkcję o standardowej porze? Pamiętaj o powtórkach! Ponowna emisja tym samym kanale telewizji publicznej zaplanowana jest na czwartek, 15 czerwca o godzinie 5:15.Jeśli nijak nie dasz rady zasiąść do „Emenet” przed ekranem telewizora, to wkrótce po emisji 49. odcinek serialu „Dziedzictwo” trafi vod.tvp.pl. Dostęp nie wymaga opłacania subskrypcji, płatnego wypożyczania czy przedstawiania dowodu na uiszczanie abonamentu RTV.

Archiwum: styczeń 2024