Uwielbiany wilkołak młodzieży powraca! Serial MTV, który emitowano w latach 2011–2017, doczeka się filmowej kontynuacji. W „Teen Wolf: The Movie” (2022) powrócą znane twarze. Co jeszcze wiemy o produkcji? Przeczytaj!

„Teen Wolf: The Movie” (2022) – które gwiazdy powracają w obsadzie filmu?

Choć fani serialu spodziewali się raczej nowego serialu lub sezonu, a nie pełnometrażowej produkcji, tak naprawdę zależy im tylko na jednym – na powrocie oryginalnej obsady. A pod tym względem twórcy mają dla nich bardzo dobre wiadomości. W „Teen Wolf: The Movie” (2022) pojawi się większość gwiazd serialu. Będą to przede wszystkim:

  • Tyler Posey (Scott McCall);
  • Tyler Hoechlin (Derek Hale);
  • Holland Roden (Lydia Martin);
  • Colton Haynes (Jackson Whittemore);
  • Crystal Reed (Allison Argent);
  • Shelley Hennig (Malia Tate);
  • Dylan Sprayberry (Liam Dunbar).

Ponadto w pełnometrażowym obrazie swoje role powtórzą Linden Ashby, Orny Adams, JR Bourne, Seth Gilliam, Ryan Kelley, Ian Bohen, Khylin Rhambo i Melissa Ponzio. Do obsady dołączą też nowe twarze. Będą to m.in. Vince Mattis i Amy Lin Workman. Mattis wcieli się w syna Dereka Hale’a.

Niestety, w nowej produkcji zabraknie dwójki aktorów. Na powrót nie zgodził się Dylan O’Brien, który wcielał się w uwielbianego Stilesa. Propozycję odrzuciła też Arden Cho.

„Teen Wolf: The Movie” (2022) – jaka będzie fabuła filmu?

W filmie „Teen Wolf: The Movie” z 2022 roku Scott McCall jest już dorosłym mężczyzną. Podczas gdy wilki znowu wyją do księżyca, przyzywając kojotołaki, banshee, ogary i inne upiory z piekła rodem, główny bohater zbiera sojuszników i przyjaciół, by zmierzyć się z przerażającym złem. W Beacon Hills ma bowiem pojawić się najgroźniejszy i najpotężniejszy wróg, z jakim kiedykolwiek walczył.

„Teen Wolf: The Movie” – kiedy premiera?

Prace nad produkcją są jeszcze na wczesnym etapie, dlatego wiele szczegółów nie jest jeszcze znanych. Wiadomo, że za scenariusz filmu odpowiada Jeff Davis, twórca serialu o nastoletnim wilkołaku. Wciąż nie ujawniono jednak, kto stanie za kamerą. Nie ogłoszono też oficjalnej daty premiery. „Teen Wolf: The Movie” jest realizowany dla platformy Paramount+.

Archiwum: luty 2024