Nie znasz jeszcze fabuły i bohaterów serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 86 – streszczenie

Sultan złości się na Aliego, ponieważ uważa, że ten podejmuje nadmierne ryzyko dla Kiraz. Niemniej jednak mężczyzna jest zdeterminowany, aby zapewnić bezpieczeństwo dziewczynie. Robi wszystko, by w końcu pojmać jej brata, Erdala. W tym czasie Begüm zjadają wyrzuty sumienia. Kobieta źle się czuje z tym, że zdradziła Erdalowi lokalizację, w której przebywa Kiraz. 

Yaman daje Seher klucze do swojej rezydencji, z czym nie zgadzają się İkbal i Zuhal. Seher jest z tego powodu pełna wdzięczności Yamana, podczas gdy oburzona Zuhal planuje odkryć dowody na to, że Yaman stał za aresztowaniem Seher i sprowokować konflikt między nimi. Yaman wciąż nie jest w stanie ujawnić Seher prawdy. 

Mimo że policja nieustannie go ściga, Erdalowi udaje się wkraść do domu Ali i uprowadzić Kiraz. 

Pod wpływem propozycji Ziyi, Seher i Yusuf planują niespodziankę na urodziny Yamana.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 86. Dziedzictwa?

Premierę 86. odcinka Dziedzictwa zaplanowano na czwartek 10 sierpnia. Obejrzysz go w TVP 1 o godzinie 16:05. W planie jest również powtórka, która będzie miała miejsce w piątek 11 sierpnia o godzinie 05:15.

Żadna z pór emisji ci nie odpowiada? Rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty serwisu streamingowego TVP VOD. W jego zasobach znajdziesz wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki Dziedzictwa!

Archiwum: marzec 2024