Nie znasz serialu Dziedzictwo? Najwyższy czas to nadrobić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 85 – streszczenie

Kiraz jest przerażona, iż jej brat ponownie ją odnajdzie. Ali stara się ją uspokoić. W tym celu stawia na nogi wszystkie siły, aby ją chronić, sam troskliwie wspierając zrozpaczoną Kiraz. Begüm, targana zazdrością, kontaktuje się telefonicznie z bratem Kiraz i zdradza mu lokalizację domu Aliego. 

Policja jest przekonana, że Turgutowi udało się uciec za granicę. Jakie było ich zdziwienie, gdy nagle Yaman przyprowadza mężczyznę na posterunek. W efekcie jego zeznań Seher może zostać uniewinniona. Kobieta jest pełna wdzięczności dla Yamana za uratowanie. 

Mężczyznę jednak gnębi poczucie winy, że to właśnie on sprowadził na nią niebezpieczeństwo. Chce zwierzyć się Seher z prawdy, jednak boi się, że wówczas dziewczyna go znienawidzi.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 85. Dziedzictwa?

Premiera 85. odcinka Dziedzictwa będzie miała miejsce w środę 9 sierpnia (godzina 16:05). Obejrzysz go na antenie TVP 1. Jeśli jednak nie zdążysz go obejrzeć, kolejnego dnia (10 sierpnia, godzina 05:15) zobaczysz powtórkę. Inną możliwością jest skorzystanie z zasobów serwisu TVP VOD, gdzie znajdują się wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki Dziedzictwa.

Archiwum: marzec 2024