Jeśli nie znasz serialu Dziedzictwo, masz szansę, by nadrobić te zaległości! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 84 – streszczenie

Kiraz zdołała uniknąć prześladowań ze strony okrutnego brata. Ali mobilizuje całkowicie siły policyjne, aby zapewnić dziewczynie bezpieczeństwo. Sultan, korzystając z sytuacji, próbuje wywołać w Kiraz poczucie winy. 

Seher, będąc ranna, zostaje przewieziona do szpitala. Jej rana nie jest jednak groźna. Yaman bardzo się przejął jej sytuacją, odwiedza Seher w szpitalu. Troszczy się o dziewczynę, gwarantując jej, że zrobi wszystko, aby przywrócić jej wolność. 

Nedimowi udaje się zlokalizować miejsce przebywania Turguta. Yaman rusza tam, mając na celu przekazanie Turguta w ręce policji. Dochodzi do szarpaniny między dwoma mężczyznami. Mimo próby schwytania Turgut po raz kolejny zdołał uciec!

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 84. Dziedzictwa?

Odcinek 84. Dziedzictwa obejrzysz we wtorek 8 sierpnia. Emisja będzie miała miejsce na antenie TVP1 o godzinie 16:05. Jeśli nie zdążysz, na kolejny dzień zaplanowano powtórkę. Szykuj się jednak na wczesną pobudkę, bo emitowana będzie o 05:15! Jeśli obie pory są dla ciebie nieodpowiednie, możesz obejrzeć serial w serwisie streamingowym TVP VOD!

Archiwum: luty 2024