Nie oglądałeś poprzednich odcinków serialu Dziedzictwo, a chcesz zrozumieć zawiłości jego fabuły? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 77 – streszczenie

Frat pomaga Ikbalowi w uwolnieniu Seher, po czym wraz z Alim jadą odebrać Yusufa. Ali, zaniepokojony bezpieczeństwem Seher i Yusufa, sugeruje, aby spędzili kilka pierwszych dni pod jego dachem. 

Yusuf, mimo tęsknoty za wujkiem, jest bardzo szczęśliwy na widok Kiraz. W międzyczasie Begüm odkrywa prawdziwą tożsamość młodej kobiety i decyduje się wykorzystać jej poszukiwania przez policję na swoją korzyść. Yaman, zszokowany wiadomością, że Seher zdołała odejść z Yusufem, traci kontrolę nad sobą. Nakazuje Nedimowi zebrać wszystkich dostępnych ludzi, aby znaleźli jego bratanka.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 77. Dziedzictwa?

Odcinek 77. serialu Dziedzictwo obejrzysz w poniedziałek 24 lipca. Pora emisji jest stała – premierowe odcinki rozpoczynają się zawsze o 16:05. Jeśli jednak nie jesteś w stanie obejrzeć premiery, skorzystaj z serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam wcześniejsze odcinki Dziedzictwa. Dzięki temu nadrobisz swoje serialowe zaległości i będziesz mógł na bieżąco śledzić przygody bohaterów.

Archiwum: marzec 2024