Nie znasz serialu Dziedzictwo, a chcesz zrozumieć zawiłości fabuły? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji. 

Dziedzictwo odc. 81 – streszczenie

Ali i Yaman nieoczekiwanie spotykają się w barze, który należy do ich ojca, Arifa. Obydwoje są zdumieni tym spotkaniem. Arif obserwuje mężczyzn, którzy niewątpliwie się nienawidzą. Tylko on jest świadomy, że są braćmi.

Kiraz zostaje zatrzymana przez policję. Ali ślubuje, że zrobi wszystko, co w swojej mocy, aby ją uwolnić. Wyjawia prawdę swojej grupie i Begüm, zwracając się do nich o wsparcie. Zazdrosna adwokatka, mimo deklaracji, nie planuje działać na rzecz Kiraz.

Seher nie jest w stanie dłużej znosić bólu Yusufa i decyduje się na powrót do rezydencji z chłopcem. Jej decyzja zaskakuje wszystkich, zwłaszcza Yamana. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że niesprawiedliwie oceniał Seher i każe Nedimowi anulować przygotowaną pułapkę. Zuhal nie potrafi ukryć swojego gniewu, obserwując domowników, którzy są pełni radości po powrocie Seher i Yusufa. Denerwuje ją także reakcja Yamana, który nie jest w stanie oderwać oczu od Seher.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 81. Dziedzictwa?

Najnowszy odcinek będzie miał premierę w piątek 28 lipca na antenie TVP1. Jeśli nie zdołasz obejrzeć go o tej godzinie, możesz liczyć na internetową platformę streamingową TVP VOD. Tam znajdziesz wszystkie wyemitowane dotychczas odcinki serialu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz nadrobić zaległości i być na bieżąco z przygodami bohaterów Dziedzictwa. 

Archiwum: marzec 2024