Nie widziałeś poprzednich odcinków serialu Dziedzictwo? Musisz szybko nadrobić swoje zaległości, aby móc na bieżąco śledzić losy bohaterów! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 78 – streszczenie

Seher i Kiraz nawiązują między sobą więź, co nie jest do końca zrozumiałe dla Sultan. Kobieta z nieukrywanym niezadowoleniem reaguje na wizytę Seher i Yusufa. Tymczasem ludzie pracujący dla Nedima, dzięki obserwacji Selima, odkrywają, że Seher zdecydowała się na pobyt w domu Alego. Ali dowiaduje się od zaprzyjaźnionego policjanta, że w Stambule ktoś zainteresował się przypadkiem Kiraz. Nie wie jednak, że stoi za tym Begüm, czyli jego była narzeczona.

Rozwój sytuacji nie umyka uwadze Yamana. Mężczyzna bez wahania nakazuje otoczyć rezydencję komisarza i żąda od Seher przekazania mu Yusufa. Na szczęście Ali radzi sobie z tą trudną sytuacją.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 78. Dziedzictwa?

Premierę najnowszego odcinka serialu Dziedzictwo zaplanowano na wtorek 25 lipca. Obejrzysz go o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Jeśli nie zdążysz na odcinek premierowy, możesz zobaczyć powtórkę następnego dnia rano (26 lipca, godzina 05:15). Jeśli żadna z wymienionych pór nie jest dla ciebie odpowiednia, skorzystaj z oferty serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam odcinek 78. Dziedzictwa i poprzednie epizody, które pomogą ci w zrozumieniu fabuły serialu.

Archiwum: luty 2024