Nie znasz wcześniejszych odcinków serialu Dziedzictwo? Możesz w kilka chwil nadrobić zawiłości fabuły! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 76 – streszczenie

Seher jest niezwykle szczęśliwa, dowiadując się, że została ustanowiona opiekunką prawną Yusufa. Ta decyzja wymaga jednak, aby chłopiec zmienił miejsce zamieszkania. Będą musieli więc opuścić posiadłość. Dziewczyna jest świadoma, że ta wiadomość będzie ogromną tragedią dla Yamana. Zanim jednak ma szansę spotkać się z nim i o tym porozmawiać, mężczyzna dowiaduje się o wszystkim od Nedima i wpada w furię. 

Kiedy Seher wybiera się, aby odebrać Yusufa, Yaman ją powstrzymuje siłą i zamyka w pokoju. Uwięziona Seher jest zdruzgotana. Zdaje sobie sprawę, że Yusuf oczekuje na jej przybycie i powrót do domu. Tymczasem Yaman zebrał prawników i naciska na nich, aby to on otrzymał opiekę nad siostrzeńcem. Firat jest zaniepokojony brakiem wiadomości od Seher i jedzie z Alim do posiadłości. Pomimo zakazów Yamana, Ikbal korzysta z okazji, aby uwolnić Seher. 

Kiraz czuje się nieszczęśliwa. Wydaje jej się, że w domu Osmana stała się już zupełnie niepotrzebna. Begum jest coraz bliżej odkrycia prawdy o tym, kim dziewczyna jest naprawdę.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 76. Dziedzictwa?

Odcinek 76 serialu Dziedzictwo obejrzysz w poniedziałek 24 lipca na antenie TVP1. Pora emisji jest niezmienna – premierowe odcinki zaczynają się o 16:05. Jeśli jednak nie jesteś w stanie obejrzeć premiery, skorzystaj z serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam pozostałe odcinki Dziedzictwa, które miały już swoją premierę. Dzięki temu nadrobisz swoje serialowe zaległości.

Archiwum: marzec 2024