Serial Dziedzictwo jest ci obcy? Czas to zmienić! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 75 – streszczenie

Begüm nie odpuszcza i ponownie podejmuje wysiłki, by się pozbyć Kiraz. Yusuf wraca do domu dziecka. Tym razem jednak obdarowuje swoich kolegów prezentami, co spotyka się z ich aprobatą i wyrazami sympatii. 

Seher wycofuje swoją skargę i Ali jest zmuszony zwolnić Yamana z więzienia. Dziewczyna tłumaczy powody swojego postępowania i przeprasza Yamana. Kiraz w końcu udaje się przeprowadzić rozmowę z Alim, ale ponownie dochodzi do nieporozumienia. 

Dyrektorka domu dziecka wzywa Seher, która dowiaduje się, że uzyskała pełne prawo do opieki nad Yusufem.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 75. Dziedzictwa?

Premiera 75. odcinka serialu Dziedzictwo została zaplanowana na czwartek 20 lipca. Będzie można go obejrzeć na antenie TVP1 o godzinie 16:05. Warto zaznaczyć, że w planie jest także powtórka – szykuj się na piątkowy poranek! Emisja będzie miała miejsce o 05:15! Jeśli jednak nie dasz rady obejrzeć serialu w dni premiery i nie jesteś rannym ptaszkiem, skorzystaj z serwisu TVP VOD. Znajdziesz tam wszystkie wyemitowane do tej pory odcinki swojego ulubionego serialu!

Archiwum: luty 2024