Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Musisz szybko nadrobić swoje zaległości! Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 74 – streszczenie

Seher jest zdruzgotana, ponieważ wydaje jej się, że Yaman zabrał Yusufa za granicę. Z tego powodu decyduje się opuścić posiadłość. Tymczasem Yaman, dostrzegając, jak bardzo Yusuf cierpi z tęsknoty za ciocią, decyduje się pozostać i w legalny sposób walczyć o prawo do opieki nad chłopcem. Na polecenie Yamana służby społeczne po raz kolejny zabierają Yusufa do domu dziecka. 

W rezydencji Alego odbywają się zaręczyny. Muhittin wraz z ojcem przybywają, aby prosić oficjalnie o rękę Kiraz. W międzyczasie Begüm przypadkiem natrafia na dokumenty dziewczyny i odkrywa, kim naprawdę jest. To nie koniec niespodzianek, ponieważ Ali stwierdza, że nie zgadza się na małżeństwo Kiraz. Sultan jest rozwścieczona. 

Po zgłoszeniu porwania przez Seher, do posiadłości przybywają Ali i Firat. Chcą dokonać aresztowania Yamana.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 74. Dziedzictwa?

Premierę najnowszego odcinka serialu Dziedzictwo zaplanowano na środę 19 lipca. Obejrzysz go o godzinie 16:05 na TVP1. Jeśli się spóźnisz, kolejnego dnia czeka na ciebie powtórka (20 lipca, godzina 05:15). Żadna z wymienionych pór nie jest odpowiednia? Skorzystaj z oferty serwisu streamingowego TVP VOD. Znajdziesz tam odcinek 74. Dziedzictwa oraz inne epizody, które miały już swoją premierę.

Archiwum: styczeń 2024