Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 65 – streszczenie

Pełnomocnik tłumaczy Seher oraz Yamanowi, że powrót Yusufa do domu jest jedynie formalnością. Tymczasem w placówce opiekuńczej chłopcy starają się odebrać Yusufowi apaszkę, którą dostał od Seher. Chłopiec korzysta z zamieszania i dyskretnie zabiera od wychowawczyni klucze do drzwi wyjściowych. Udaje mu się z powodzeniem uciec z placówki. 

Yaman dowiaduje się, że Yusuf nie zamierza wracać do domu. Mężczyzna traci nad sobą panowanie. Seher jest załamana sytuacją.

Na skutek nacisków ze strony Sultan, Kiraz opuszcza rezydencję Alego i Osmana. Wcześniej prosi jednak Alego o rozmowę. W tym czasie Sultan informuje Begum o decyzji Kiraz o wyprowadzce. Dziewczyna nie posiada się z radości, nie wie jednak, że Ali nie wyraził zgody na odejście Kiraz. 

Ku zdziwieniu Sultan, Kiraz wraca do domu. Sultan jest jednak nieugięta i bezlitosna. Wyrzuca Kiraz na bruk. Gdy Ali dowiaduje się o tym incydencie, wyrusza na poszukiwanie dziewczyny. 

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 65 Dziedzictwa?

Odcinek 65 zostanie wyemitowany przez TVP 1 w czwartek 6 lipca o godz. 16.05. Powtórkę można obejrzeć następnego dnia, w piątek 7 lipca o godz. 05:15. Serial jest również dostępny w serwisie TVP VOD.

Archiwum: styczeń 2024