Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 64 – streszczenie

Yaman jest przekonany, że to Selim jest odpowiedzialny za zgłoszenie go do opieki społecznej. Udaje się do konkurenta, jednak, zamiast wyjaśnić sytuację, atakuje go. Seher interweniuje, rozdzielając obu mężczyzn. Prezentuje Yamanowi dowód, który wyklucza Selima jako donosiciela. 

Sultan nadal zachowuje się bardzo ostro w stosunku do Kiraz. Jednocześnie jawnie faworyzując Begum i próbując przekonać Alego do ponownego zaręczyn z nią. Za plecami Alego, nakazuje Kiraz opuścić dom. Dziewczyna mocno przeżywa zaistniałą sytuację. 

Chłopcy z domu dziecka utrudniają życie Yusufowi. W celu odsunięcia go od lubianej opiekunki zmuszają go do rozbicia szyby. Zehra jednak nie wierzy w winę Yusufa, co zwiększa frustrację pozostałych dzieci. 

Yaman jest zaniepokojony rozmową z pracownikami opieki społecznej. Czuje obawę, że Seher spróbuje uzyskać pełne prawa do opieki nad Yusufem. Istnieje niebezpieczeństwo, że oskarży Yamana o agresję i obojętność. Na szczęście dla niego, rozmowa przebiega bezproblemowo. Obawy mężczyzny okazały się bezpodstawne.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 64. Dziedzictwa?

Kiedy można obejrzeć Dziedzictwo? Odcinek 64 zobaczysz w środę 5 lipca o godzinie 16:05 na TVP1. Kolejnego dnia będzie miała miejsce powtórka. Pora jest jednak bardzo wczesna – to godzina 05:15. Jeśli żadna z godzin emisji ci nie odpowiada, pozostaje skorzystanie z serwisu streamingowego TVP VOD.

Archiwum: marzec 2024