Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 62 – streszczenie

Yusuf zostaje umieszczony w sierocińcu, chłopiec czuje strach wobec zaistniałej sytuacji. Yaman dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej mógł wrócić do domu. Ziya nie może zaakceptować faktu, że Yusuf znalazł się w domu dziecka. W międzyczasie Seher odkrywa, że bracia również mieli podobne przeżycia w przeszłości. 

Ali i Kiraz organizują wszystko na pogrzeb. Mężczyzna próbuje zapanować nad swoim smutkiem, ale w końcu nie jest w stanie wytrzymać i płacze, przytulając się do Kiraz. Na pogrzeb Osmana przybywa jego siostra, Sułtan. Begüm proponuje, że zapewni jej transport z lotniska. W trakcie jazdy udaje jej się opowiedzieć własną wersję zdarzeń i wzbudzić tym samym negatywne uczucia wobec Kiraz. 

Yaman i Seher spotykają się po zmroku przy sierocińcu, tęsknota za chłopcem przyciąga ich tam. Yaman dowiaduje się, że Yusuf został im zabrany w wyniku donosu.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 62. Dziedzictwa?

Chcesz obejrzeć 62. odcinek Dziedzictwa? Jego premiera została zaplanowana na poniedziałek 3 lipca, godz. 16:05. Kolejnego dnia zobaczysz powtórkę, która będzie wyświetlana o 05:15. Serial można obejrzeć na antenie TVP1. Jeśli jednak nie odpowiada ci żadna z pór emisji, alternatywę stanowi TVP VOD. W serwisie obejrzysz wszystkie zaległe odcinki ulubionego serialu.

Archiwum: styczeń 2024