Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 61 – streszczenie

Kiedy Yaman jest poza domem, służby socjalne przybywają do jego rezydencji, z zamiarem odebrania Yusufa. Seher stara się ich zatrzymać za wszelką cenę. Kiedy wreszcie nawiązuje kontakt z Yamanem, ten instruuje ją, aby zamknęła się z chłopcem w jednym z pokoi i nie wpuszczała nikogo. Jednak pracownicy socjalni zaczynają grozić wezwaniem policji. Przekonują Seher, że taka postawa utrudni im zdobycie praw do opieki nad Yusufem. 

Kobieta z bólem w sercu decyduje się oddać chłopca. Kiedy Yaman dociera do domu, Yusufa już tam nie ma. Wyrusza na poszukiwanie, a Seher go wspiera. Namawia Yamana, aby zachował zimną krew, argumentując, że to w najlepszym interesie Yusufa. 

Tymczasem w szpitalu lekarze desperacko starają się ocalić życie Osmana. Niestety, mimo wszelkich starań, nie udaje im się go uratować. W ostatnich momentach życia Osman otrzymuje od Alego i Kiraz przysięgę, że będą o siebie dbać i pozostaną razem na zawsze. Wszyscy pogrążają się w smutku, a Kiraz dodatkowo obwinia się, że zostawiła Osmana samego.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 61. Dziedzictwa?

Premierę 61. odcinka serialu Dziedzictwo zaplanowano na piątek 30 czerwca. Obejrzysz go w TVP 1 o godzinie 16:05. Następnego dnia o 05:15 będzie można zobaczyć powtórkę. Nie odpowiada ci żadna z tych pór? Najnowszy odcinek tego popularnego tureckiego serialu dostępny będzie także w serwisie TVP VOD.

Archiwum: marzec 2024