Nie znasz jeszcze fabuły i bohaterów serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 60 – streszczenie

Zmartwiona kondycją Yusufa, Seher decyduje się zrezygnować z używania leków. Kobieta czuje, że za bardzo ją oszałamiają, a przez to nie może w pełni skupić się na swoim siostrzeńcu. Z czasem, Yaman tworzy coraz silniejszą nić porozumienia z chłopcem, uczy go strzelania z łuku i przed snem czyta mu bajki. 

Późną nocą Kiraz udaje się do apteki dyżurnej, ponieważ musi kupić Osmanowi leki. Niespodziewanie na jej drodze pojawia się Begum, która w furii atakuje młodą kobietę. Podczas szamotaniny Kiraz rani się w rękę. Całe zdarzenie obserwuje Ali. Mimo błagalnych próśb Begum udziela pomocy Kiraz, odpychając przy tym byłą narzeczoną. 

Gdy Kiraz i Ali opatrują jej ranę w aptece, Begum udaje się do domu Osmana. Tam naskakuje na starszego mężczyznę, że nie namówił Alego do ślubu. Jej zachowanie jest tak agresywne i natarczywe, że Osman słabnie i traci świadomość. Begum usuwa ślady zdarzenia i ucieka. 

Ikbal nakazuje swojemu człowiekowi zgłosić służbom socjalnym nadużycia względem Yusufa. Jest przekonana, że dzięki temu chłopiec i Seher na zawsze znikną z posiadłości Yamana oraz jego życia.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 60. Dziedzictwa?

Premiera 60. odcinka Dziedzictwa będzie miała miejsce w czwartek 29 czerwca o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Natomiast powtórkę obejrzysz kolejnego dnia – o godzinie 05:15.

Nie pasuje ci żaden z tych terminów? Nic straconego, 60. odcinek Dziedzictwa będzie można obejrzeć w serwisie streamingowym TVP VOD.

Archiwum: luty 2024