Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 54 – streszczenie

Ali nie chce się angażować w planowanie ślubu. Daje do zrozumienia Osmanowi, że zamierza założyć starą garnitur. Osman czuje się zdezorientowany przez decyzję swojego siostrzeńca. Zauważa także, że Kiraz nie czuje się komfortowo. 

Mimo to dziewczyna zachowuje milczenie, obawiając się, że Begum postanowi popełnić samobójstwo. W międzyczasie Ibrahim odnajduje matkę Begum w Italii. Ekipa Ali dysponuje dowodami, że matka panny młodej jest w pełni zdrowa. Przesyłają Ali materiał wideo, na którym matka Begum robi zakupy. Ali żąda, aby Begum natychmiast do niego dołączyła. Czuje się zdradzony i upokorzony. 

Begum jest pewna, że to sprawka Kiraz. Zuhal stara się przeprosić Yamana za swoją napaść na Seher. Mężczyzna nie chce nawet z nią rozmawiać. Dziewczyna jest zrozpaczona. Tymczasem Seher prosi Selima o możliwość gotowania dla restauracji z domu.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 54. Dziedzictwa?

54 odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w środę 21 czerwca o godzinie 16:05 w programie 1 TVP. Powtórkę można obejrzeć już kolejnego dnia, w czwartek o 05:15. Fani serialu mogą też oglądać odcinki Dziedzictwa na platformie VOD TVP.

Archiwum: marzec 2024