Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 52 – streszczenie

Zespół Alego prowadzi własne, tajne śledztwo dotyczące matki Begüm. Ukrywają jednak swoje działania przed szefem. Włącza się w to również Osman. Dzwoni do znajomego z Monachium, prosząc go o sprawdzenie lokalnych szpitali i kontakt z matką przyszłej żony jego siostrzeńca. Ali zostaje mimowolnym świadkiem tej rozmowy i jest rozgoryczony, że jego wujek nie szanuje jego wyboru. 

Następnego dnia Kiraz odkrywa, że Osman zniknął. Najgorsze jest jednak to, że nie zażył rano swoich leków. Ali i Kiraz wspólnie postanawiają go odnaleźć. Begüm jest zirytowana, ponieważ Ali znowu nie może włączyć się przygotowania do uroczystości ślubu. Wychodzi na jaw, że Osman pojechał do swojego znajomego – chciał osobiście zaprosić go na ceremonię. 

Yaman stara się dowiedzieć od Ziyi, co się stało. Ikbal jest przerażona, obawiając się, że jej mąż wyjawi bratu prawdę o śmierci Kevser. Ziya przyznaje, jak bardzo czuł się zszokowany, będąc świadkiem wypadku Seher. Adalet jest chora, a Neslihan nie może poradzić sobie w kuchni. Zuhal i Ikbal zwracają się z prośbą do Seher, aby przygotowała obiad.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 52. Dziedzictwa?

Kiedy można obejrzeć Dziedzictwo? Odcinek 52 będzie miał premierę w poniedziałek 19 czerwca o godzinie 16:05. Powtórka została zaplanowana na wtorek 20 czerwca (godzina 05:15). Jeśli nie odpowiadają ci te pory, odcinek 52 Dziedzictwa będzie dostępny także na TVP VOD!

Archiwum: styczeń 2024