Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 51 – streszczenie

Serial produkcji tureckiej „Dziedzictwo” cieszy się ogromną popularnością wśród polskiej widowni. To historia związku biednej, niewinnej i skromnej dziewczyny (Seher) i bogatego, charyzmatycznego biznesmena (Yaman Kirimli), opowieść o poświęceniu i miłości. W głównych rolach wystąpili aktorzy dobrze już znani widzom z innych tureckich produkcji. Serial został wyreżyserowany przez twórców „Wspaniałego stulecia”. Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym, 51 już odcinku, koniecznie przeczytaj nasze streszczenie!

Yaman i Seher jadą do kostnicy. Tam czekają ich trudne chwile. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Okazuje się, że odnaleziony mężczyzna to nie Ziya. İkbal odczuwa ulgę. Była przerażoną myślą, że Ziya mógł nie przeżyć, co utrudniłoby zdobycie fortuny rodziny Kirimli. 

Begüm bezlitośnie wykorzystuje Kiraz. Ali zauważa, że dziewczyna jest przygnębiona. Tymczasem Frat dzieli się z Osmanem swoimi niepewnościami dotyczącymi Begüm. 

W poszukiwaniu brata Yaman udaje się do rodzinnego domu. Seher postanawia mu towarzyszyć. Na chwilę powracają minione tragiczne wspomnienia. Na miejscu Yaman i Seher znajdują rannego Ziyę. Na szczęście jego stan nie jest poważny.  Wszyscy razem wracają do rezydencji.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 51. Dziedzictwa?

Każdy odcinek serialu trwa około 40 minut. Odcinek 51 widzowie zobaczą w piątek 16 czerwca o godzinie 16:05 w programie 1 TVP. Powtórka zostanie wyemitowana w poniedziałek 19 czerwca o 05:15. Losy zakochanych można również śledzić w serwisie VOD TVP.

Archiwum: luty 2024