Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 45 – streszczenie

Gürbüz Soygiray przedstawia swoje żądania. Chce, by Yaman wycofał się z przetargu, w którym startuje. Mężczyzna nie waha się ani chwili i szybko zgadza się na warunki. Niemniej jednak Gürbüz, w zamian za uwolnienie Seher, przedstawia kolejne żądanie – oczekuje przeprosin od mężczyzny. Seher jest przestraszona, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Yaman nie przeprasza – nigdy i nikogo. 

Na wieść o uprowadzeniu Seher, domownicy wpadają w zdumienie. Yaman zdecydowanie mówi, że Yusuf i Ziya nie mogą dowiedzieć się o tej sytuacji, a on sam robi wszystko, co w jego mocy, aby znaleźć dziewczynę. 

Ali znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Begüm naciska bowiem na możliwie najszybsze zawarcie małżeństwa. Mimo że Ali w głębi serca tego nie pragnie, jego poczucie godności nie pozwala porzucić Begüm w tak kryzysowej sytuacji. 

Ziya przez przypadek dowiaduje się o uprowadzeniu Seher, co pogrąża go w rozpaczy. Yaman i Nedim docierają do miejsca, gdzie Seher była przetrzymywana, ale jest już za późno. Ludziom Soygiraya udało się zniknąć – wraz z nimi zniknęła też dziewczyna.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 45. Dziedzictwa?

Kiedy można obejrzeć Dziedzictwo? Odcinek 45 będzie miał swoją premierę już 7 czerwca! Zobaczysz go więc w najbliższą środę na antenie TVP 1 o godzinie 16:05. Jeśli nie masz wtedy czasu, nic straconego – będzie dostępny również w serwisie streamingowym TVP VOD.

Archiwum: marzec 2024